در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515785 تاریخ : 1399/04/21-17:21:58
,10025,
طرح ویژه بیمه آرمان برای شناورها

طرح ویژه بیمه آرمان برای شناورها

سرپرست مدیریت بیمه های باربری، کشتی و هواپیمای بیمه آرمان با اشاره به شرایط پوشش های بیمه ای این شرکت به مالکان شناورها، درخصوص مشاوره های تخصصی به این مالکان اعلام آمادگی نمود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان، مازیار شفیعی سرپرست مدیریت بیمه های باربری، کشتی و هواپیمای این شرکت اطلاعات تکمیلی درباره پوشش بیمه های بدنه و ماشین آلات شناورها، مسئولیت مالک شناور، مسئولیت در قبال آلودگی محیط زیست ناشی از سوخت شناور، پوشش مسئولیت در قبال برداشت لاشه شناور مغروقه و سایر پوشش ها حسب درخواست بیمه گذاران و بررسی شرایط توسط بیمه گر توضیحات تکمیلی ارائه کرد.

وی درخصوص پوشش بیمه های بدنه و ماشین آلات شناورها تحت کلوزهای موسسه بیمه گران لندن، خسارت و صدمات وارده به بدنه شناور و ماشین آلات نصب شده بر روی آنها از قبیل جرثقیل و… شرایط تحت پوشش قرار دادن آنها را به شرح زیر برشمرد:

  • کلوز 280 (شامل پوشش خسارات جزیی و کلی شناور، هزینه نجات شناور، زیان همگانی و سه چهارم مسئولیت ناشی از تصادم با سایر شناورها)
  • کلوز 284 (شامل پوشش خسارت کلی شناور، هزینه نجات شناور، زیان همگانی و سه چهارم مسئولیت ناشی از تصادم با سایر شناورها)
  • کلوز 289 (شامل پوشش خسارت کلی و هزینه نجات شناور)

مازیار شفیعی در ادامه به پوشش مسئولیت مالک شناور در قبال خدمه و مسافرین اشاره نمود و افزود: پوشش مسئولیت در قبال آلودگی محیط زیست ناشی از سوخت شناور طبق موضوع کنوانسیون مسئولیت مدنی در قبال آلودگی ناشی از نفت سوخت کشتی ها است که مصوب سال 2001 میلادی اجباری برای شناورهای باظرفیت ناخالص 1000 تن و بالاتر است.

سرپرست مدیریت بیمه های باربری، کشتی و هواپیما همچنین پوشش مسئولیت در قبال برداشت لاشه شناور مغروقه را مورد بعدی این پوشش بیمه ای برشمرد که براساس موضوع ماده 12 کنوانسیون خارج سازی مغروقه موسوم به کنوانسیون نایروبی بوده که برای شناورهای با ظرفیت ناخالص 300 تن و بالاتر اجباری است.

وی همچنین درخصوص سایر پوشش های بیمه های اعلام کرد برحسب درخواست بیمه گذاران و بررسی شرایط توسط بیمه گر این خدمات بیمه ای نیز قابل ارائه خواهد بود.

مازیار شفیعی با اعلام اینکه شرکت بیمه آرمان در حال حاضر ظرفیت بالقوه مناسبی برای جذب پوتفوی بیمه های شناورها به صورت تخصصی دارد افزود: همچنین با توجه به اجباری بودن پوشش بیمه ای به منظور اخذ مجوز خروج شناورها در بنادر مختلف، این مهم فرصت مناسبی برای توسعه پورتفوی بیمه شناورها است.

وی در پایان اعلام کرد این مدیریت آمادگی دارد تا در راستای اصل مشتری مداری با ارائه مشاوره های تخصصی به مالکان حقیقی و حقوقی شناورها، ایشان را در اخذ مناسب ترین پوشش بیمه ای برای شناورهای تحت مالکیت یا مدیریت خود یاری نماید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 158
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران