صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 532966 تاریخ : 1399/09/15-15:14:00
,1,
طرح ویژه بانک سامان برای حمایت از صنایع شیمیایی کشور

طرح ویژه بانک سامان برای حمایت از صنایع شیمیایی کشور

هم زمان با افزایش نقش صنایع شیمیایی در زندگی روزمره مردم، بانک سامان خدمات ویژه ای در حوزه مالی و اعتباری برای فعالان این صنعت در نظر گرفته است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سامان، بانک سامان با درک و آگاهی از جایگاه و نقش فرآورده های شیمیایی در زندگی روزمره و نقش اساسی این صنعت در سایر صنایع، متناسب با نیازها و خواسته های شرکت های فعال در این حوزه خدمات مختلفی درزمینه? تأمین سرمایه در گردش و تأمین مالی واحد های تولیدی برای واردات مواد اولیه این صنعت به این گروه از مشتریان ارائه کرده است. به علاوه این گروه از مشتریان از خدمات مشاوره تخصصی این بانک درزمینه? راهکارهای موجود برای انجام دریافت و پرداخت های ارزی در شرایط تحریم بهره می برند.
همچنین با توجه به وابستگی سایر صنایع به این صنعت، همچون صنایع دارویی، بهداشتی و شوینده های بهداشتی که فعالان این حوزه نیز از مشتریان بانک سامان هستند، همواره فرصت ایجاد بازارهای جدید برای این صنعت از طریق بانک سامان وجود دارد.
بر این اساس، بانک سامان خدمات خود را برای فعالان این صنعت در قالب تأمین مالی، اعتباری، ارزی و خدمات پایه بانکی و سایر خدمات نوین بانکی سازمان دهی کرده است. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات قابل ارائه به فعالان صنایع شیمیایی می توانند به صفحه اختصاصی این صنعت در سایت بانک سامان مراجعه و یا با شماره 02123095607 تماس بگیرند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 158
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران