جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 532922 تاریخ : 1399/09/09-17:43:36
,10025,
طرح جهادی امام جواد (ع) بیمه کوثر

در 99/9/9 آغاز شد

طرح جهادی امام جواد (ع) بیمه کوثر

طرح جهادی امام جواد (ع) شرکت بیمه کوثر به یاد شهید استاد محسن فخری زاده و با همکاری اعضای شورای فنی استان ها برای جلب رضایت حداکثری بیمه شدگان آغاز شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل شرکت در گفت وگو برخط با معاونان و مدیران ضمن اعلام این مطلب، خاطرنشان کرد: این طرح در یک حرکت جهادی و اهدا ثواب آن به روح بلند شهید هم سنگرمان و همچنین افزایش رضایت ذی نفعان با تلاش روزانه اعضای شورای فنی سرپرستی ها اجرا می شود.

مجید مشعلچی فیروزآبادی افزود: مهم ترین دغدغه معاونان، مدیران و کارشناسان شرکت پیگیری های منسجم و آگاهانه امور مشتریان و افزایش رضایت آنان است.

وی برگزاری شورای فنی سرپرستی ها در پایان هر روز کاری و بررسی و برطرف کردن مسایل ذی نفعان را بیانگر تشویش خاطر مدیران و کارشناسان شرکت در برابر کسب رضایت ارباب رجوع دانست و تصریح کرد: شایسته است کارشناسان فنی ستاد، سرپرستی ها و شعب با بهره مندی از خرد جمعی اعضای شورای فنی در اسرع وقت به مسایل ذی نفعان رسیدگی کنند.

مدیرعامل بیمه کوثر با تاکید بر افزایش رضایت بیمه شدگان در بخش پرداخت خسارت، بیان کرد: افزایش پنج درصدی رضایت در این بخش از جمله برنامه های شرکت تا پایان سال است.

مجید مشعلچی فیروزآبادی در پایان گفت: امید است که با نظرسنجی از ذی نفعان تا پایان سال شاهد افزایش خشنودی آنان باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران