صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518409 تاریخ : 1399/06/04-14:15:19
,5,
طرح آبرسانی به 14 روستا در استان البرز

با حمایت صندوق توسعه ملی انجام شد:

طرح آبرسانی به 14 روستا در استان البرز

طرح آبرسانی به 14 روستا در استان البرز و شبکه فاضلاب و خطوط آبرسانی شهری افتتاح و هم زمان عملیات اجرایی واحد سوم تصفیه خانه آب کرج آغاز شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از وزارت نیرو، طرح آبرسانی به 14 روستا در استان البرز و شبکه فاضلاب و خطوط آبرسانی شهری افتتاح و هم زمان عملیات اجرایی واحد سوم تصفیه خانه آب کرج آغاز شد.

از مجموع سرمایه گذاری این پروژه ها که از محل منابع داخلی، بودجه دولتی و صندوق توسعه ملی تامین شده، 35 میلیارد تومان برای آغاز عملیات اجرایی واحد سوم تصفیه خانه آب شماره 2 کرج بوده و مابقی برای دیگر پروژه ها هزینه شده است و با اجرای این پروژه ها در مجموع برای 288 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم فرصت اشتغال ایجاد می شود.

بر اساس این گزارش، واحد سوم تصفیه خانه آب شماره 2 کرج با ظرفیت 500 لیتر در ثانیه و یک بار مخزن با هدف تامین آب شرب 192 هزار نفر اجرا شده است و عملیات حفر و تجهیز چاه و خطوط آبرسانی شهری هم شامل 6 حلقه چاه، 4 کیلومتر خط انتقال و یک مخزن 500 متر مکعبی جمعیت 92 هزار و 900 نفری در استان البرز را پوشش می دهد.

پروژه توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب و نصب انشعابات در کرج و هشتگرد هم شامل اجرای عملیات لوله گذاری فاضلاب در اقطار 250 تا 700 میلی متر از جنس پلی اتیلن دو جداره فاضلابی و 65 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب با هدف افزایش جمعیت زیر پوشش شبکه فاضلاب و به تبع آن افزایش سطح بهداشت مردم و حفظ محیط زیست به بهره برداری رسید.

عملیات آبرسانی به 14 روستا نیز شامل بازسازی 674 فقره انشعاب و اصلاح و بازسازی 14 کیلومتر شبکه توزیع است که 5493 خانوار با جمعیت 17 هزار و 603 نفر را زیر پوشش برده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران