صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518554 تاریخ : 1399/06/06-15:58:02
,17,
ضرورت ورود مگفا به بازار های نوین عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات

سرپرست هیات عامل ایدرو تاکید کرد:

ضرورت ورود مگفا به بازار های نوین عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات

سرپرست هیات عامل ایدرو در بازید از مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) بر ورود این شرکت به حوزه ها و بازار های مختلف و نوین عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید کرد.

به گزارش بانک و صنعت، امیر بیات در بازدید از مگفا با اشاره به اینکه یکی از وظایف هلدینگ، خلق ارزش از طریق هم افزایی در زیر مجموعه ها است، گفت: ایدرو تلاش می کند با بهم رسانی موضوعات مختلف در فضاهای زیر مجموعه، چنین نقشی را ایفا کند.

وی تصریح کرد: به سرعت بالای تغییر و تحول در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اشاره و خاطر نشان کرد: از مگفا انتظار می رود با بازنگری در ساختار، بتواندبا حداکثر سرعت و انعطاف خود را با این تغییرات همراه و همگام کند.

سرپرست هیات عامل ایدرو همچنین با تاکید بر اینکه حوزه توسعه فناوری بایستی محور عمده فعالیت های مگفا باشد، تصریح کرد: افرایش توانمندی مگفا در صنایع هایتک باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و این مقوله باید با قدرت پیگیری شود.

بیات در ادامه احیاء هویت مگفا را ضروری توصیف کرد و گفت: مگفا باید ظرفیت ها و توانمندی هایش را در حوزه کسب و کار و خدمات به بخش های متنوع دولتی و خصوصی بیشتری ارائه کند تا نقش پررنگ تری در بازار این حوزه داشته باشد.

پیگیری مطالبات معوقه و فروش اموال مازاد مگفا از دیگر موارد تاکیدی معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو در این بازدید بود.

در این بازدید محمد جواد انبیایی «مدیرعامل مگفا» نیز گزارشی از اقدامات و پروژه های در دست اجرای این شرکت همچون سامانه های مختلف حوزه دولت الکترونیکی ، پروژه شهرهای هوشمند ، پروژه مراکز تعالی تحول دیجیتال ، سامانه مدیریت هوشمند ناوگان برون شهری ، هوشمند سازی تجارت الکترونیکی ، طرح تحلیل هوشمند قوانین و… ارائه کرد.

سرپرست هیات عامل ایدرو همچنین از نمایشگاه دستاورد های مگفا در حوزه فناوری های نوین و برخی از محصولات فناورانه و هوشمند مانند کنتورهای هوشمند، ردیاب خودرو، کیت کارخانه هوشمند ، روشنایی هوشمند و… دیدن کرد.

مگفا یکی از شرکت های تابعه ایدرو است که در حوزه فناوری های اطلاعات و ارتباطات فعالیت دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران