بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520501 تاریخ : 1399/07/09-15:30:17
,13,
ضرورت رفع موانع قانونی برای توسعه شهرک های کشاورزی

مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی اعلام کرد:

ضرورت رفع موانع قانونی برای توسعه شهرک های کشاورزی

مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی، خواستار کمک به رفع موانع قانونی از سوی مجلس شورای اسلامی برای توسعه گسترده شهرک های کشاورزی در کشور در زمینه های گلخانه ای، شیلاتی و دام و طیور شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، علی اشرف منصوری در نشست کمیسیون کشاورزی مجلس که به منظور بررسی برنامه ها، اقدام ها و مشکلات شرکت شهرک های کشاورزی برگزارشد، افزود: فعالیت های انجام شده در سال های گذشته و اقدام های گسترده در دست اجرا را در این بخش تشریح کرد.

وی افزود: امروز در حوزه توسعه شهرک های گلخانه ای، شیلاتی و دام و طیور و همچنین تشریح تاثیرگذاری توسعه شهرک ها در تحقق جهش و رونق تولید از جمله افزایش بهره وری منابع آب و خاک، ایجاد اشتغال پایدار، رشد و توسعه صادرات و ارزآوری، حفاظت از اراضی و… کمک به رفع موانع قانونی ضروری است.

به گفته وی، برای تسهیل در پرداخت تسهیلات، کمک به کاهش هزینه های تولید، کوتاه کردن فرایند صدور مجوزها، تامین انرژی مورد نیاز تا درب شهرک ها توسط دستگاه های خدمات رسان، کمک به تامین آب و تامین منابع اعتباری برای توسعه گسترده شهرک های کشاورزی در کشور شد.

گفتنی است‎؛ در این نشست برنامه ها و عملکرد شرکت شهرک های کشاورزی با حضور اعضای کمیسیون مجلس شورای اسلامی بررسی شد.

تعداد کل شهرک های کشاورزی 195 مورد ثبت شده که از این تعداد 159 شهرک گلخانه ای، 21 شهرک دامپروری و 15 شهرک شیلاتی است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران