جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446048 تاریخ : 1397/10/25-15:54:57
,11,
ضرورت تقویت حمل و نقل دریایی

نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

ضرورت تقویت حمل و نقل دریایی

نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت و توسعه حمل و نقل دریایی از آنجا که 90 درصد تجارت کشور از طریق دریایی صورت می گیرد، ضرورت دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان بنادر ودریانوردی، منوچهر جمالی درباره توسعه حمل و نقل دریایی افزود: اکثر فعالان اقتصادی از عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی راضی هستند و معتقدند این بخش همراهی های لازم را دارد.

وی تصریح کرد: ما نیازمند استراتژی هستیم که طی آن بتوان در شرایط تحریم توسعه بنادر و حمل و نقل دریایی را حفظ کرد.
 
جمالی اذعان داشت: با افزایش قیمت ارز، صادرات غیر نفتی رونق گرفته است از اینرو سازمان بنادر و دریانوردی می تواند شرایطی را فراهم کند که صادرکنندگان با سهولت نسبت به صادرات کالا اقدام کنند. 
 
نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: 90 درص تجارت کشور از طریق حمل و نقل دریایی است لذا این سهم نشان می دهد که توسعه و تقویت بنادر کشور اهمیت بسزایی دارد.
 
وی با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی با جدیت توسعه گردشگری دریایی را دنبال می کند، خاطرنشان کرد: گردشگری دریایی اخیرا مورد توجه سازمان بنادر و دریانوردی قرار گرفته است. 
 
وی توضیح داد: از آنجا که گردشگری دریایی اهمیت قابل توجهی دارد سازمان بنادر بایستی این امر را در اولویت کاری خود قرار دهد. خوشبختانه چنین نگاهی هم در سازمان بنادر و دریانوردی وجود دارد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران