تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520647 تاریخ : 1399/07/12-17:08:47
,15,
ضرورت تسریع در روند اجرای طرح تحول پست

آذری جهرمی در جمع مدیران شرکت ملی پست مطرح کرد:

ضرورت تسریع در روند اجرای طرح تحول پست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پست باید با برنامه ریزی مدون، ضمن تقویت فرهنگ سازمانی و همراه کردن کارکنان با اجرای طرح تحول، به این تغییر رویکرد شتاب بیشتری بخشد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، محمدجواد آذری جهرمی در ادامه بازدید دوره ای خود از سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باهدف نظارت و بررسی بیشتر اقدامات و برنامه های پیش رو، به منظور تحقق اهداف تعیین شده تا پیش از پایان دولت دوازدهم صبح امروز در نشستی با حضور معاونان وزیر، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران ستادی شرکت ملی پست گفت: در راستای متحول سازی پست تاکنون اقدامات امیدبخشی انجام شده، اما ضروری است این فرایند با سرعت بیشتری در محورهای تعیین شده، حرکت کند.

وی چابک سازی ساختار نیروی انسانی و متناسب سازی نیروها با ظرفیت سازمانی، بهبود پرداختی کارکنان متناسب با وظایف، مسئولیت ها و عملکرد، تعیین وضعیت به کارگیری نیروهای شرکتی، استفاده از ظرفیت های موجود شبکه، مدیریت هزینه ها، استفاده بهینه از فناوری اطلاعات به ویژه رفع اختلالات سامانه ها و ارتقا کیفیت خدمات را از جمله مهمترین محورهای مورد بررسی در این نشست عنوان کرد.

وزیر ارتباطات با تاکید بر تقویت جایگاه نام و نشان پست به عنوان مهمترین سرمایه شبکه پستی، احیای تمبر به عنوان بخشی از نمادهای فرهنگی کشور و احیای موزه ارتباطات در جایگاه مجموعه های تاریخی کشور، خواستار ارایه گزارش در خصوص اقدامات انجام شده در این سه حوزه شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پست نیازمند یک فرایند توسعه ای است، اظهار داشت: اقدامات و هماهنگی های لازم از جمله درخواست بودجه و اعتبار، در خصوص توسعه تجهیزات و تقویت زیرساخت های مورد نیاز تحول سازمانی، در دستور کار قرار گیرد.

آذری جهرمی در ادامه بر انجام اقدامات ضروری به منظور افزایش ترافیک به ویژه در حوزه مرسولات عادی، راه اندازی پست سوغات با بسته بندی مناسب هر محصول و گسترش سرویس کارت پستال تاکید کرد و قول مساعد داد شبکه پستی را در تحقق اهداف تعیین شده همراهی کند.

مدیرعامل شرکت ملی پست نیز در این نشست با اشاره به چهار محور اصلی برنامه های خود اعم از بهبود معیشت کارکنان، افزایش مرسولات پستی به کمک مکانیزه کردن فرایندها، ارتقا سیستم شبکه مجازی و الکترونیک پست و تکمیل پروژه جی نف، گفت: برنامه های گسترده ای در همین مدت کوتاه تدوین شده است.

رمضانعلی سبحانی فر، مدیرعامل شرکت ملی پست هم ضمن قدردانی از همراهی مدیران و کارکنان سراسر کشور در پیشبرد اهداف و برنامه ها، گفت: با تعاملات سازنده ای که با مدیران و مسئولان سایر دستگاه ها در حال انجام است، برنامه های تعیین شده با شتاب، در حال پیگیری و انجام است.

در ادامه این نشست هر یک از اعضای هیئت مدیره و معاونان مدیرعامل به تشریح اقدامات انجام شده در محورهای مورد بحث پرداختند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران