تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521151 تاریخ : 1399/07/21-11:55:17
,17,
ضرورت تدوین استانداردها در زنجیره تامین واحدهای های بزرگ صنعتی

مدیرعامل شهرک های صنعتی ایران تاکید کرد:

ضرورت تدوین استانداردها در زنجیره تامین واحدهای های بزرگ صنعتی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شرکت های کوچک و متوسط (SME ها) با تدوین استانداردها، در زنجیره تأمین واحدهای بزرگ، می توانند کار خود را بهتر عملیاتی کنند.

به گزارش بانک و صنعت، محسن صالحی نیا در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با وزارت نیرو افزود: این همکاری ها نتیجه یک سری تعامل ها بود که در آن مقطع شکل گرفت.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با یادآوری توانمندی وزارت نیرو در زمینه ساخت نیروگاه تصریح کرد: کشور در زمینه ساخت نیروگاه به توانمندی های بسیار خوبی دست یافته و حرف برای گفتن دارد.

صالحی نیا اضافه کرد: این تفاهم نامه در زمینه های مختلفی از جمله تدوین استانداردها، بسیاری از ظرفیت ها را می تواند فعال کند و مسلماً شرکت های کوچک و متوسط (SME ها) با تدوین استانداردها، در زنجیره تأمین واحدهای بزرگ، می توانند کار خود را بهتر عملیاتی کنند

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به پیش بینی شرایط همکاری های آموزشی و تحقیقاتی در چارچوب این تفاهم نامه، ادامه داد: این موارد اقدام های خیلی خوب و متحولانه ای است که در این ارتباط می تواند بیشتر کمک کند و لازم است این زیرساخت ها را بتوانیم با هم پیش برده و شرکت ها را در زنجیره تأمین مالی مناسب قرار دهیم.

صالحی نیا تصریح کرد: این تفاهم نامه فرصتی برای گسترش همکاری های فنآورانه SME ها با صنایع بزرگ آب و برق کشور است و می طلبد با تلاش بیشتر نیازهای همدیگر را شناسایی و در جهات پژوهشی و توانمند سازی به کار گیریم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 237
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران