صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519683 تاریخ : 1399/06/27-15:21:16
,17,4,
ضرر 460 میلیارد دلاری صنعت گردشگری جهان از کووید19

ضرر 460 میلیارد دلاری صنعت گردشگری جهان از کووید19

طبق گزارش جدید سازمان توریسم جهانی سازمان ملل متحد (یوان دابلیوتی او) صنعت توریسم جهان در نیمه اول 2020 با افت شدید سفر به علت پاندمی کرونا، 440 میلیون توریست را از دست داده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از راشاتودی، طبق گزارش جدید سازمان توریسم جهانی سازمان ملل متحد (یوان دابلیوتی او) صنعت توریسم جهان در نیمه اول 2020 با افت شدید سفر به علت پاندمی کرونا، 440 میلیون توریست را از دست داده است.

این نهاد سازمان ملل اعلام کرد: صنعت توریسم 460 میلیارد دلار از درآمدهای صادراتی خود را از دست داده است. این 5 برابر ضرری است که این صنعت در بحران اقتصادی سال 2009 متحمل شده بود.

این گزارش نشان می دهد که در نیمه اول امسال تعداد گردشگران جهان 65 درصد افت کرده است. بسیاری از کشورهای جهان در تلاش برای کنترل شیوع کرونا با وضع محدودیت های مسافرتی مرزهای خود را بسته اند.

آسیا اقیانوسیه بیشترین ضرر را متحمل شده و تعداد گردشگران آن 72 درصد در 6 ماه ابتدایی امسال سقوط کرده است. به دنبال آسیا، صنعت توریسم اروپا قرار دارد که با سقوط 66 درصدی تعداد مسافران دومین ضرر بزرگ را متحمل شده است. تعداد مسافران آفریقا و خاورمیانه 57 درصد و آمریکا 55 درصد افت کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران