در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511978 تاریخ : 1399/02/11-16:48:23
,5,4,
ضرر 4.4 میلیارد دلاری بریتیش پترولیوم در سه ماهه اول

ضرر 4.4 میلیارد دلاری بریتیش پترولیوم در سه ماهه اول

در شرایطی که پاندمی کووید 19 قیمت های نفت را با سقوطی تاریخی مواجه ساخته، غول نفت و گاز انگلستان، بریتیش پترولیوم، اعلام کرد در سه ماهه اول امسال 4.4 میلیارد دلار ضرر کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از اسپوتنیک، در شرایطی که پاندمی کووید 19 تقاضای جهانی نفت را به شدت پایین آورده و قیمت های آن را با سقوطی تاریخی مواجه ساخته، غول نفت و گاز انگلستان، بریتیش پترولیوم، اعلام کرد در سه ماهه اول امسال 4.4 میلیارد دلار ضرر کرده است.

این شرکت انگلیسی هشدار داد در 18 ماه آینده 30 هزار شغل در صنعت نفت و گاز از بین خواهد رفت.

بی پی در گزارش خود اعلام کرد که سود ناخالص این شرکت در سه ماهه اول امسال 791 میلیون دلار بوده است که این بسیار پایین تر از سود 2.6 میلیارد دلاری شرکت در سه ماهه اول سال قبل است.

برنارد لونی، مدیر ارشد جدید بی پی گفت: صنعت ما با شوک های بی سابقه ای در بخش عرضه و تقاضا روبرو شده است. تأثیر پاندمی ویروس کرونا در ترکیب با مشکلات قبلی عرضه و تقاضا شرایطی بحرانی و چالش برانگیز را به وجود آورده است.

تمرکز ضرر شرکت بریتیش پترولیوم مربوط به کاهش شدید ارزش دارایی های انبارهای این شرکت بوده است که 3.7 میلیارد دلار می باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 118
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران