در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514277 تاریخ : 1399/03/22-14:55:20
,17,4,
ضرر 3.2 میلیارد دلاری استارباکس از پاندمی کرونا

ضرر 3.2 میلیارد دلاری استارباکس از پاندمی کرونا

شرکت فروشگاه های زنجیره ای بین المللی قهوه، استارباکس، اعلام کرد که در سه ماهه سوم سال مالی جاری به علت پاندمی کرونا بین 3 میلیارد دلار تا 3.2 میلیارد دلار را از دست داده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، شرکت فروشگاه های زنجیره ای بین المللی قهوه، استارباکس، اعلام کرد که در سه ماهه سوم سال مالی جاری به علت پاندمی کرونا بین 3 میلیارد دلار تا 3.2 میلیارد دلار را از دست داده است.

با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، این فروشگاه زنجیره ای بسیاری از کافه های خود در سراسر جهان را موقتاً تعطیل کرد. تعطیلی فروشگاه ها در کنار پرداخت حقوق کارکنان، سود شرکت را به شدت پایین آورد. البته بسیاری از فروشگاه های این شرکت در آمریکا و چین بازگشایی شده اند.

استارباکس که چشم انداز قبلی خود را در ماه آوریل منتشر کرده بود حالا پیش بینی می کند که هر سهم این شر کت به طور خالص 64 تا 79 سنت ضرر کند. اما این شرکت انتظار دارد که عملکرد این شرکت در سه ماهه چهارم سال مالی جاری بهبود یابد و هر سهم شرکت به طور خالص 11 تا 36 سنت سود کند.

به این ترتیب استارباکس پیش بینی کرد تا انتهای ژوءن جریان نقدینگی هفتگی شرکت مثبت شود.

برای سال مالی کامل استارباکس پیش بینی کرد که میزان فروش شرکت در دو بازار بزرگ آن، آمریکا و چین، بین 10 تا 20 درصد افت کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران