در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516272 تاریخ : 1399/04/29-16:55:19
,10025,
صورت های مالی بیمه دانا تصویب شد

مهر تایید سهامداران بر عملکرد یکساله شرکت:

صورت های مالی بیمه دانا تصویب شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سهامی بیمه دانا روز 29 تیرماه جاری با حضور بیش از 63 درصدی سهامداران حقیقی و حقوقی در سالن اجتماعات ساختمان سعدی این شرکت برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در این مجمع که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و بنا بر تاکید وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا با رعایت دستور العمل های بهداشتی، به صورت آنلاین برگزار شد، صورت های مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال1398 مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پس از قرائت بندهای مختلف توسط حسابرس قانونی و توضیح لازم از سوی مدیران شرکت، با اکثریت آرا به تصویب اعضای مجمع رسید.

در این نشست همچنین با تأیید اعضای مجمع، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی شرکت انتخاب شدند.

همچنین طبق مصوبات امروز مجمع عمومی بیمه دانا، خانم ها سمانه عزیز نصیری و فاطمه سادات آل حسینی به مدت سه سال، به ترتیب به عنوان اکچوئر رسمی اصلی و علی البدل شرکت انتخاب شدند.

گفتنی است: در ابتدای این جلسه، گزارش مصور هیات مدیره از عملکرد و فعالیت های این شرکت در سال1398شامل راهبردهای سازمان، ترکیب سهامداران، سند راهبردی شرکت از سال 1398 تا 1401، فعالیت های بیمه گری، اقدامات و برنامه های انجام شده، عملکرد مدیریت های فنی و ستادی، حق بیمه صادره از نظر تعداد و مبلغ، کل خسارات پرداختی، وضعیت ترکیب نیروی انسانی و شبکه فروش و تعداد شعب و نمایندگان کل کشور ارائه شد.

شایان ذکر است: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و به موجب ابلاغیه های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص شرایط برگزاری مجامع عمومی صرفا با حضور حداکثر 15 نفر از سهامداران، مجمع عمومی سالیانه این شرکت امسال به منظور رعایت بهداشت و سلامت سهامداران گرامی، از طریق پرتال رسمی شرکت به صورت آنلاین برگزار شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 173
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران