سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 388791 تاریخ : 1397/07/19-11:19:50
,10027,
صنعت بیمه از نگاه نمایندگان خانه ملت(2)

صنعت بیمه از نگاه نمایندگان خانه ملت(2)

موسوی لارگانی: عوارض دریافتی از صنعت بیمه باید در مسیر صحیح هزینه شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از بیمه مرکزی، صنعت بیمه یک صنعت استراتژیک است و اگر خدای ناکرده با بحران روبرو شود جامعه را با مشکلات بسیاری روبرو می کند.

این نظر "حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی" - نماینده فلاورجان - است؛ وی معتقد است: سرمایه اصلی صنعت بیمه اعتماد عمومی است و صنعت بیمه برای حفظ و بازسازی این سرمایه مهم راهی دشوار در پیش رو دارد.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نظارت بیشتر بیمه مرکزی بر شرکت های بیمه را از روش های موثر توسعه صنعت بیمه می داند و می گوید: در کنار این موضوع باید نظارت بر عملکرد دستگاه هایی که از صنعت بیمه عوارض دریافت می کنند نیز با دقت و حساسیت بررسی شود.
وی تصریح می کند: این عوارض برای کاهش سوانح و خسارات است و اگر در مسیر دیگری هزینه شود قانونی و شرعی نیست و باید این مبالغ را به ریل اصلی خود برگردانیم.
موسوی لارگانی از تلاش نهاد ناظر و مجموعه صنعت بیمه در خصوص اعتمادسازی و ایفای تعهدات خود قدردانی می کند و می افزاید: ظرفیت های دیگری هم در صنعت بیمه وجود دارد که باید با کمک نیروهای مبتکر و خلاق این صنعت فعال شود.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 214
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه