در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515796 تاریخ : 1399/04/21-18:03:56
,8,
صدور چهار میلیون کد جدید بورسی در سال 99

مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد:

صدور چهار میلیون کد جدید بورسی در سال 99

مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی با اشاره به استقبال روزافزون از بورس، گفت: در سال جدید نزدیک به چهار میلیون کد جدید صادر شده است.

به گزارش بانک و صنعت، حسین فهیمی امروز (شنبه) در مراسم رونمایی رسمی از احراز هویت الکترونیکی در بازار سرمایه ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز برای شرکت سپرده گذاری روز بزرگ و تاریخی محسوب می شود که توانسته است به دستاوردهای خوبی در چند وقت اخیر دست یابد.

وی افزود: وضعیتی که بورس در سال 98 و به خصوص ابتدای بهمن سال 98 پیدا کرد باعث شد که اوضاع به گونه ای پیش برود که وضعیت بازار غیرقابل پیش بینی شود، اما با تکیه بر استراتژی و برنامه های اتخاذ شده توانستیم با استفاده از سیستم داخلی و شبکه پیمانکاری به سمت و سویی پیش رویم که از عهده همه مشکلات برآییم.

فهیمی با بیان اینکه در سال جدید با صدور نزدیک به چهار میلیون کد جدید همراه بودیم تاکید کرد: این عدد در مقایسه با سال های گذشته به افزایش قابل توجهی دست پیدا کرده است.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: در سال 97 حدود 100 هزار کد جدید صادر شد که این عدد در سال 98 به 600 هزار کد افزایش یافت، این در حالی است که به طور میانگین در سال 99 روزانه 100 هزار کد جدید صادر می شود.

وی اظهار داشت: از دیگر اقداماتی که انجام شده توقیف دارایی برای افراد فوت شده بود که باید به وراث انتقال پیدا می کرد که فعالیت در این زمینه با افزایش 10 برابری نسبت به سال های گذشته همراه بوده است.

فهیمی با بیان اینکه عملیات تسویه این شرکت در سال 98، 2.5 برابر بودجه سالانه کل کشور بوده است، گفت: سال 98 حدود هزار هزار میلیارد تومان تسویه معاملات انجام شده که امسال این عدد به بیش از دو برابر عدد سال 98 خواهد رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران