جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 447080 تاریخ : 1397/11/06-14:16:09
,5,
صدور خدمات فنی و مهندسی ایرانی فراتر از مرزهای ایران اسلامی

صدور خدمات فنی و مهندسی ایرانی فراتر از مرزهای ایران اسلامی

شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس توانست با تکیه بر توان فنی و علمی مهندسان داخلی در عرصه صدور خدمات فنی و مهندسی موفقیت جدیدی کسب نماید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس، با حضور در یکی از مناقصه‌های بین‌المللی (با حضور شرکت‌های صاحب نام جهان)، به عنوان مشاور یک پروژه‌ی عظیم سد و نیروگاه برق‌آبی در کشور تانزانیا، برگزیده شود.

بر اساس این گزارش سد و نیروگاه عظیم روفیجی تانزانیا، به عنوان بزرگ‌ترین پروژه صنعت آب این کشور، از نوع بتنی غلطکی با ارتفاع 132 متر و با مساحت مخزن 1475 کیلومترمربع و همچنین، ظرفیت مخزنی بیش از 35 میلیارد مترمکعب، ظرفیتی معادل 6 برابر مخزن سد کرخه (بزرگ‌ترین مخزن در سدهای کشور) را دارا می‌باشد.

نیروگاه این سد با ظرفیت کل 2115 مگاوات و تولید سالانه‌ی انرژی 6153 گیگاوات ساعت کلان‌ترین پروژه‌ی سد و تولید برق‌آبی در منطقه‌ی شرق قاره آفریقا محسوب می‌شود. هزینه‌ی ساخت این پروژه‌ی عظیم، 40 درصد از بودجه‌ی عمرانی کشور تانزانیا در سال مالی 19-2018 را به خود اختصاص خواهد داد.

به گزارش بانک توسعه آفریقا، ظرفیت برق‌آبی تانزانیا در سال 2016، معادل 562 گیگاوات ساعت در سال بوده است که معادل 42 درصد برق مصرفی این کشور است.

لازم به ذکر است که شرکت مهاب قدس در این رقابت گوی سبقت را در ارزیابی‌های فنی و مالی از دیگر رقبای جهانی خود همچون شرکت الکتروکنسالت ایتالیا، اسموک استرالیا و ... ربوده و به عنوان شرکت اول این ارزیابی انتخاب گردید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران