صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519643 تاریخ : 1399/06/26-17:24:47
,10028,
صدور، تعویض یا تمدید 370 هزار دفترچه درمانی

مدیرکل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران خبر داد:

صدور، تعویض یا تمدید 370 هزار دفترچه درمانی

رضایتمندی مراجعان هدف اصلی تمامی کارکنان سازمان تامین اجتماعی است. طرح ساماندهی سوابق بیمه ای به عنوان یک طرح افتخار آمیز اجرا شد و خدمات الکترونیک و چندین طرح خدمت رسانی غیرحضوری دارای اثرگذاری بسیار بالا نیز در حال انجام است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عباس اورنگ مدیرکل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران با ذکر مطالب بالا گفت: در 5 ماه گذشته، در شعب تابعه حدود 28 هزار سابقه را به شعب دیگر سازمان در سراسر کشور اعلام و 27 هزار سابقه نیز در این مدت از طریق واحدهای نامنویسی به اداره کل وارد شده است.

وی تصریح کرد: در این بازه زمانی، در شعب تابعه حدودا 55 هزار نامنویسی از بیمه شدگان اصلی و تبعی انجام و حدود 370 هزار دفترچه درمانی نیز صادر، تعویض یا تمدید اعتبار شده است.

اورنگ گفت: دیگر نیازی به حضور بیمه شدگان، بازنشستگان و تمامی افرادی که دارای دفترچه تأمین اجتماعی هستند به شعب و یا کارگزاری ها برای تمدید اعتبار دفترچه ها نیست و اعتبار دفترچه درمانی در صورت داشتن استحقاق از طریق استعلام آنلاین و در زمان مراجعه به مراکز درمانی از از طریق سه روش اینترنتی و سه روش غیر اینترنتی قابل استعلام است. همچنین در مورد دفترچه های درمانی که در حال حاضر دارای اعتبار است، نیازی به استعلام مجدد اعتبار توسط مرکز خدمت دهنده نیست.

مدیرکل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران تاکید کرد: بیمه شدگان تأمین اجتماعی نیز می توانند اعتبار دفترچه های خود را از طریق این 6 روش ذکر شده استعلام و تا آخرین برگ دفترچه درمانی خود را بدون نیاز به تمدید اعتبار حضوری، استفاده نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران