صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521032 تاریخ : 1399/07/19-16:10:43
,10028,
صدور احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان در هفته جاری

افتخاری عنوان کرد؛

صدور احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان در هفته جاری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد.

به گزارش بانک و صنعت، اکبر افتخاری امروز در درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، اظهار کرد: یک مرحله از همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری در فروردین ماه انجام شد، طرح کامل همسان سازی که برابر با 90 درصد حقوق کارکنان شاغل است در مهر ماه انجام می شود، که مقدمات آن صورت گرفته و در همین هفته همه احکام صادر خواهد شد و از طریق وب سایت صندوق بازنشستگی احکام قابل رؤیت خواهد بود.

وی با بیان اینکه «افزایش حقوق بازنشستگان با استفاده از منابع اجرای همسان سازی در مهرماه، پایان همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری خواهد بود»، افزود: در حال حاضر ما به یک مدل برای همسان سازی حقوق بازنشستگان رسیدیم که این مدل پایدار است و هرچه در سال های آینده حقوق شاغلین افزایش پیدا کند به همان میزان حقوق بازنشستگان افزایش پیدا خواهد کرد و به سطح متناسبی می رسد.

وی درباره تسهیلات رفاهی برای بازنشستگان کشوری، گفت: مجموعه طرح های تحت عنوان "طرح یاری" از اسفندماه سال گذشته برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده است.

افتخاری بیان کرد: در طرح یاری ماهانه یک بسته را ارائه کردیم و هدف از ارائه این طرح ها افزایش قدرت خرید و توان معیشتی بازنشستگان با تمرکز بر تخفیف و تقسیط بوده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه «یکی از این طرح ها خرید قسطی اقلام اساسی بوده است»، ادامه داد: در کارت حقوق بازنشستگان یک کیف پول اعتباری فعال کردیم و در سال 3 بار مبلغ یک میلیون و 200 هزار تومان برای بازنشستگان شارژ می شود تا در دوره های 4 تا 5 ماهه از فروشگاه رفاه خرید کنند، که دو دوره انجام شده و دوره سوم نیز آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: دومین طرح خرید از فروشگاه های کفش ملی با تخفیف 12 درصد، طرح بعدی خرید از فروشگاه افق کوروش با استفاده از تخفیف 3.5 درصد، خرید محصولات پگاه از فروشگاه های افق کوروش با تخفیف 21.5 درصد، از جمله طرح های دیگری است که برای بازنشستگان در نظر گرفته ایم.

افتخاری گفت: همچنین تخفیف 50 درصدی برای استفاده از هتل های ایرانگردی جهانگردی و یا استفاده قسطی با تخفیف 35 درصد از دیگر برنامه هایی است که برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته ایم؛ طرح بعدی تخفیف برای خرید بیمه نامه بود که بازنشستگان با مراجعه به بیمه ملت با تخفیف و تقسیط یک ساله می توانند بیمه نامه مورد نیاز خود را دریافت کنند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه «بسته هفتم که به تازگی آغاز شده امکان خرید لوازم خانگی را برای بازنشستگان کشوری فراهم کرده است»، ادامه داد: این تسهیلات در دو اعتبار 30 و 50 میلیون تومان در نظر گرفته شده است که از 20 مهرماه بازنشستگان می توانند با مراجعه به سایت sabasrm.ir و در صفحه جداگانه خرید لوازم خانگی اقلام مورد نیاز را انتخاب کرده و توزیع، ارسال و نصب لوازم خانگی برای بازنشستگان رایگان خواهد بود و به صورت 5 ساله از حقوق بازنشستگان کسر خواهد شد. کارمزد آن 10 درصد است و زمانی که اقلام مورد نظر تحویل داده شود، اقساط از حقوقشان کسر می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران