در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 532894 تاریخ : 1399/09/12-14:16:56
,2,
صادرکنندگان کالاهای صنعتی و دانش بنیانهای بخش صنعت و معدن تسهیلات می گیرند

با قرارداد صندوق توسعه ملی و بانک توسعه صادرات:

صادرکنندگان کالاهای صنعتی و دانش بنیانهای بخش صنعت و معدن تسهیلات می گیرند

صادرکنندگان کالاهای صنعتی و فعالیت های دانش بنیان بخش صنعت و معدن بر اساس انعقاد قرارداد صندوق توسعه ملی و بانک توسعه صادرات ایران می توانند از طریق سپرده گذاری ریالی از این بانک تسهیلات دریافت کنند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، بر همین اساس تسهیلات صندوق توسعه ملی ویژه سرمایه در گردش صادرات کالاهای صنعتی به مبلغ 4.500 میلیارد ریال، فعالیت های دانش بنیان بخش صنعت و معدن واقع در تمامی مناطق به مبلغ 500 میلیارد ریال و بخش صنعت و معدن مناطق برخوردار به مبلغ 500 میلیارد ریال از طریق سپرده گذاری ریالی و با عاملیت بانک توسعه صادرات پرداخت می شود.


قراردادهای سپرده گذاری ریالی بین صندوق توسعه ملی و بانک توسعه صادرات ایران به استناد بند (ب) ماده 52 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) مصوب چهارم اسفند 1393 مجلس شورای اسلامی و تبصره یک بند (ح) ماده 16 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور به امضا رسیده است.

بر اساس این قرارداد، منابعی از صندوق توسعه ملی در اختیار بانک توسعه صادرات برای ارائه این تسهیلات قرار گرفته است . نرخ سود تسهیلات پرداختی به متقاضیان از محل سپرده این قرارداد نیز 16 درصد خواهد بود و بانک متعهد به اجرای آن است.

براساس این قرارداد سقف اعطای تسهیلات سرمایه در گردش برای اشخاص حقیقی 40 میلیارد ریال (4 میلیارد تومان) و برای اشخاص حقوقی 300 میلیارد ریال (30 میلیارد تومان) تعیین شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران