صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521999 تاریخ : 1399/08/07-10:48:34
,17,
صادرات 135 میلیارد دلاری کالا از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

صادرات 135 میلیارد دلاری کالا از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

دبیر شورایعالی مناطق آزاد گفت: در 7 سال گذشته حدود 135 میلیارد دلار از این مناطق به خارج از کشور صادر شد.

به گزارش بانک و صنعت، مرتضی بانک افزود: گزارشی از ایجاد پنجره واحد خدمات الکترونیک در مناطق آزاد، برنامه های اقتصادی مربوط به جهش تولید و اقدامات در دست اجرا در این مناطق ارائه شد.

وی ایجاد پنجره واحد خدمات الکترونیک را یکی از اقدامات ارزنده صورت گرفته در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی برشمرد و گفت: تاکنون حدود 125 خدمت شامل ثبت سفارش، گمرک، ثبت شرکت، نحوه اخذ مجوزها، فعالیت های تولیدی، فرآیند ارزش افزوده و ... به صورت یکپارچه از طریق این پنجره به فعالان اقتصادی، گردشگران و همه دستگاه های نظارتی ارائه می شود.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی افزود: تا پایان سال 200 خدمت در پنجره واحد خدمات الکترونیک ارائه می شود و این تعداد تا اواسط سال آینده به حدود 300 خدمت خواهد رسید، با تحقق این مهم همه فعالیت های مناطق آزاد در مجموعه ای یکپارچه انجام می شود که با تحقق آن سهولت کسب و کار، تقویت نظارت، سرعت در ارائه خدمات و... ممکن خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران