در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518847 تاریخ : 1399/06/13-11:45:59
,17,4,
صادرات چین پس از بازگشایی اقتصاد رشد کرد

صادرات چین پس از بازگشایی اقتصاد رشد کرد

نیویورک تایمز در گزارش جدید خود اعلام کرد پس از بازگشایی کارخانجات چین در اواخر فوریه و اوایل مارس صادرات این کشور با جهشی روبرو شده که تا به امروز ادامه داشته است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شین هوا، نیویورک تایمز در گزارش جدید خود اعلام کرد پس از بازگشایی کارخانجات چین در اواخر فوریه و اوایل مارس صادرات این کشور با جهشی روبرو شده که تا به امروز ادامه داشته است.

طبق این گزارش صادرات چین در ماه جولای به دومین سطح بالای تاریخ خود رسیده و به رکورد تاریخی دسامبر سال گذشته نزدیک شده است.

طبق این گزارش چینی ها در تابستان امسال سهم بازار بسیاری از کشورهای تولیدکننده دیگر جهان را مال خود کردند و سهم خود از بازار جهانی را بسیار بزرگ تر کردند. این حکمرانی چین در تجارت جهانی می تواند تا ریکاوری کامل کشورها از پاندمی کرونا ادامه داشته باشد.

با استفاده از کارگران ماهر کم هزینه و زیرساخت های کارآمد و همچنین وام های بانک های دولتی برای گذراندن دوران کرونا، چین توانست ظرفیت تولید قدرتمندی از نشان دهد. این ظرفیت از بحران کووید 19 و تعرفه های آمریکا بی گزند ماند.

طبق این مقاله اغلب اقتصادهای جهان به جز چین در حال رکودند و چین در حال تولید مایحتاج بیمارستان ها و خانوارهای جهان است. با تعطیلی کارخانجات رقبا، مصرف کنندگان جهان در حال خرید طیف وسیعی از کالاهای چینی هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران