تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312124 تاریخ : 1396/10/04-15:27:47
,5,
صادرات پتروشیمی خارگ از 246 میلیون دلار گذشت

صادرات پتروشیمی خارگ از 246 میلیون دلار گذشت

پتروشیمی خارگ موفق شد از ابتدای سال 96 تا پایان آبان ماه 771 هزار تن انواع محصولات پترشیمی به ارزش بیش از 246میلیون دلار را به خارج از کشور صادر کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ مجتمع پتروشیمی خارک به عنوان یکی از مجتمع های قدیمی فعال در تولید محصولات مختلف پتروشیمی توانست تا پایان آبان ماه امسال  بیش از 246 میلیون وششصد وچهارده هزاردلار محصول را روانه بازارهای بین المللی کند.

بر اساس این گزارش پتروشیمی خارگ ازابتدای امسال تا پایان آبان ماه موفق به تولید بالغ بر 800 هزار تن انواع محصولات شد و مجموع عملکرد تولید این مجتمع پتروشیمی درآبان ماه 102 هزار تن بوده است. 
گفتنی است که روند تولید، بازاریابی و صادرات پتروشیمی خارگ هم اکنون از وضعیت مطلوبی برخوردار بوده و شرایط قابل قبولی دراین مجتمع وجود دارد و پتروشیمی خارگ تا پایان ابان ماه موفق شد 103درصد از برنامه تولید خود را محقق کند.
به گزارش نیپنا، محصولات پتروشیمی خارگ شامل متانول، پروپان، بوتان، نفتا و گوگرد است که بخش عمده آن به خارج از کشور صادر می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 166
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران