تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515950 تاریخ : 1399/04/24-14:44:52
,17,4,
صادرات و واردات یوآنی چین افزایش یافت

در ماه ژوئن

صادرات و واردات یوآنی چین افزایش یافت

داده های تجاری چین در ماه ژوئن منتشر شد و نشان داد صادرات یوآنی این کشور در این ماه 3.4 درصد نسبت به سال گذشته جهش داشته است و واردات یوآنی این کشور هم در این دوره 6.2 درصد جهش کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، داده های تجاری چین در ماه ژوئن منتشر شد و نشان داد صادرات یوآنی این کشور در این ماه 3.4 درصد نسبت به سال گذشته جهش داشته است و واردات یوآنی این کشور هم در این دوره 6.2 درصد جهش کرده است.

داده های اداره کالا همچنین نشان داد که با باز شدن اقتصادهای جهان پس از قرنطینه کرونا صادرات دلاری این کشور در ماه ژوئن 0.5 درصد نسبت به سال گذشته رشد کرده و واردات دلاری هم 2.7 درصد جهش داشته است.

این در حالی اتفاق افتاد که تحلیل گران و اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بودند صادرات در این ماه 1.5 درصد آب برود و واردات هم با افت 10 درصدی روبرو شود.

داده های تجاری چین نشان دهنده بهبودی قابل توجه نسبت به ماه قبل است. در ماه می صادرات 3.3 درصد افت کرده بود و واردات هم با سقوطی 16.7 درصدی روبرو شده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران