تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312180 تاریخ : 1396/10/05-10:30:22
,2,
صادرات برق به 4 کشور منطقه با پست انتقال 230 کیلوولت زریوار

صادرات برق به 4 کشور منطقه با پست انتقال 230 کیلوولت زریوار

با حمایت اگزیم بانک ایران و با اجرای پست انتقال 230 کیلوولت زریوار، زیرساخت لازم برای توسعه صادرات برق به 4 کشور منطقه میسر می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی بانک توسعه صادرات، پروژه احداث پست انتقال 230 به 63 کیلوولت زریوار مریوان واقع در استان کردستان از پروژه های مهم شرکت برق منطقه ای غرب با اعتباری بیش از 11.5 میلیون دلار و با 93 درصد پیشرفت در حال اجراست.

قرارداد این پروژه به صورت ارز مبادله ای و اعتبار کل آن بیش از 11.5 میلیون دلار و منبع اصلی تأمین کننده بخش مالی آن نیز بانک توسعه صادرات ایران است.
این پست با هدف افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه و کاهش خاموشی و تلفات انرژی و بهبود ولتاژ در پست‌های فوق توزیع مریوان، زریوار و نِگِل و امکان صادرات برق به کشور همسایه عراق و دستیابی به بازارهای جدید انرژی از طریق عراق اجرا میشود.
با اجرای این پست برق، صادرات برق به سایر کشورهای منطقه از جمله عراق، ترکیه، اردن و سوریه و فراهم نمودن زمینه مناسب جهت سرمایه‌گذاری صنعتی و افزایش اشتغال‌زایی در منطقه مرزی مریوان محقق خواهد شد.
شایان ذکر است پیشرفت این پروژه در بخش طراحی و تأمین تجهیزات 98 درصد، عملیات ساختمانی 97 درصد، نصب تجهیزات برقی 94 درصد و تست و راه اندازی 25 درصد و در کل 93 درصد است و پیش بینی می‌‎شود که تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران