در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515024 تاریخ : 1399/04/06-12:59:07
,5,
شکست آمریکا در تحریم فروش بنزین به ونزوئلا/ بنزین ایران با قیمت روز به ونزوئلا فروخته شد

زنگنه:

شکست آمریکا در تحریم فروش بنزین به ونزوئلا/ بنزین ایران با قیمت روز به ونزوئلا فروخته شد

وزیر نفت گفت: آمریکا ابتدا تلاش کرد ناخدای نفت کش های ایرانی را تطمیع و تهدید کند اما وقتی موفق نشد، آن ها را تحریم کرد اما این تحریم ها نیز بی اثر است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت نفت، بیژن زنگنه در پاسخ به اینکه برنامه وزارت نفت برای ادامه صادرات بنزین به ونزوئلا با توجه به تحریم کردن ناخداهای این نفتکش ها چیست، افزود: این موضوع غیرمنتظره نبود؛ اول به آن ها وعده و وعید پول دادند که آن ها نپذیرفتند. سپس تهدید و تحریم کردند که آن ها هم می دانستند.

وی گفت: بنزین را به قیمت روز به ونزوئلا فروختیم و بخشی از پول آن هم اکنون در کشور است.

زنگنه با اشاره به اینکه ایران کار تجاری با ونزوئلا انجام می دهد، افزود: برای ادامه صادرات باید دید مذاکرات بین دو کشور چگونه پیش می رود.

وزیر نفت افزود: بحث های زیادی میان برخی از مردم درباره اینکه گویا ما بنزین خیراتی به ونزوئلا داده ایم، شنیده شده است که درست نیست، بنزین ایران با قیمت روز به ونزوئلا فروخته شده است و ضمانت کافی برای پرداخت هزینه آن هم داشته ایم که بخشی از پول آن هم اکنون در کشور است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران