بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520472 تاریخ : 1399/07/09-11:58:39
,3,4,
شکایت از گوگل به علت نقض حقوق مالکیت معنوی

شکایت از گوگل به علت نقض حقوق مالکیت معنوی

شرکت سونوس یک روز قبل از عرضه گوشی جدید پیکسل 5 گوگل شکایتی را بر علیه این شرکت تقدیم دادگاه کرده و آن را به نقض 5 حق اختراع خود متهم کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از انگجت، حق اختراع های مورد اشاره سونوس فناوری هایی را در بر می گیرد که برای تنظیم صدا و ارتقای کیفیت آن به کار می رود.

درگیری حقوقی گوگل و سونوس از ابتدای سال 2020 آغاز شد. در آن زمان سونوس مدعی شد 5 اختراع ثبت شده این شرکت که در بلندگوهای تولیدی آن مورد استفاده بوده توسط گوگل بدون اجازه مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از مهم ترین این فناوری ها همگام سازی بلندگوهای بی سیم با یکدیگر را تسهیل می کند.

گوگل در واکنش به این ادعا در ماه ژوئن اظهار داشت که سونوس هم بدون کسب اجازه از فناوری های گوگل در حوزه های جستجو، شبکه، نرم افزار و پردازش صوت استفاده کرده است. با این حال گوگل بنا ندارد سونوس را مورد پیگرد قضائی قرار دهد.

در مقابل سونوس گوگل را به بی اعتنایی به شرکت ها و سرمایه گذاران کوچک آمریکایی متهم کرد و افزود که برای جلوگیری از انحصارطلبی این شرکت ادعاهای خود را پیگیری می کند. به نظر می رسد رسیدگی به این شکایت تا سال 2021 به طول بینجامد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران