صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521034 تاریخ : 1399/07/19-16:21:04
,10028,
شهروندان در اتوبوس با هم حرف نزنند

ترفع:

شهروندان در اتوبوس با هم حرف نزنند

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از مردم خواست که در اتوبوس ها هم از ماسک استفاده کنند و هم از صحبت کردن پرهیز کنند تا سلامتشان بیشتر حفظ شود.

به گزارش بانک و صنعت، محمود ترفع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه صبح امروز در حاشیه بازدید سخنگوی دولت از ایستگاه ولیعصر مترو در جمع خبرنگاران درباره امکان کنترل شهروندان برای رعایت اجبار ماسک، گفت: در ایستگاه های اتوبوس رانی و اتوبوس ها امکان کنترل این مساله سخت تر است اما با کمک اجراییات شهرداری و شرکت واحد و بسیج این دو مجموعه در پایانه های اتوبوسرانی و ایستگاه های تقاطعی که جمعیت بیشتری تردد می کنند، نیروهایی مستقر هستند که هم تذکر می دهند و هم در صورت لزوم برخوردهای در چارچوب قانون خواهند داشت و در بیش از صد نقطه در پایانه های اتوبوسرانی هم مسافت به قیمت 1,500 تومان توزیع می شود.

وی افزود: خواهش من از مردم این است که فاصله اجتماعی را رعایت کنند. شرایط کرونا که فعلاً پایدار است خواهش می کنم هم از ماسک استفاده کنند و هم در داخل اتوبوس ها صحبت نکنند تا سلامت شأن بیشتر حفظ شود و بعد از استفاده از حمل و نقل عمومی دست خود را ضدعفونی کنند. علی رغم اینکه ما قبل از مسافرگیری تمامی سطوح را ضدعفونی می کنیم.

ترفع درباره میزان اتوبوس های پایتخت گفت: تهران هم اکنون شش هزار دستگاه اتوبوس دارد که 3500 دستگاه اتوبوس آن فرسوده است و با توجه به اینکه سالهاست که دولت از سال 89 اتوبوسی به تهران نداده است هر روز به تعداد اتوبوس های فرسوده پایتخت اضافه می شود در حالی که بر اساس برنامه پنج ساله شورای شهر تهران ما باید 9 هزار اتوبوس داشته باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران