تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312287 تاریخ : 1396/10/05-18:05:44
,1,
شناسایی ظرفیت های ایلام در بازدید عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران

شناسایی ظرفیت های ایلام در بازدید عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران

سلیمان توکلی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور ارزیابی عملکرد شعب و دوایر ستادی در راستای تحقق اهداف ترسیمی و ارائه راهکارهای لازم برای اجرای کامل سیاست های اعتباری ابلاغ شده در فرصت باقی مانده از سال، به استان ایلام سفر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، شناسایی و بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود برای جذب منابع پایدار قرض الحسنه در استان و تبیین محورهای مناسب برای افزایش سهم بانک از بازارهای فعال، یکی از اهداف این سفر بود.

ارزیابی شاخص های مدیریت منابع و مصارف، بررسی وضعیت مطالبات و تبیین عملکرد ستاد و شعب در فعالیت های بازاریابی از دیگر هدف های مهم این بازدید می باشد.

جلسه هم اندیشی با روسا و کارکنان بانک در استان ایلام به منظور ارائه رهنمودهای لازم در راستای تحقق اهداف و سیاست های اعتباری در فرصت های باقی مانده از سال نیز با حضور سلیمان توکلی عضو هیات مدیره بانک قرض‌الحسنه مهرایران در محل سالن جلسات ساختمان مدیریت استان برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، نجدی مدیر امور استان ها، فرجی مهماندار رییس اداره کل توسعه سرمایه انسانی و طبلشی رییس اداره کل پشتیبانی نیز در این سفر حضور داشتند.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران