جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519237 تاریخ : 1399/06/19-15:53:28
,25,
شماره جدید مجله «عصر مس» منتشر شد

شماره جدید مجله «عصر مس» منتشر شد

شماره جدید «عصرمس» با گزارشی ویژه درباره مجمع عمومی شرکت مس با سردبیری «علی موذنی» منتشر شد. همراه با انتشار این شماره، پنجمین شماره نشریه «مس آباد» با سردبیری «لیلا ملت دوست» منتشر شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، مجله «عصر مس» با عنوانِ «رسانه مکتوبِ صنعت مس ایران»، شماره سیزدهم دوره تازه و شماره 82 پی درپیِ این نشریه به شمار می رود و به تاریخِ خرداد و تیر 1399 با ساختار و فصول جدید منتشر شده است. نظرگاه، بازتاب، پرتوهای تلاش، یادگار ماندگار، رویدادها، کارنامه و خواندنی ها عناوین بخش های جدید نشریه مس است.

در بخش نظرگاه دیدگاه های مدیران و کارشناسان در خصوص عملکرد صنعت مس و چشم انداز این صنعت منتشر خواهد شد. در بخش بازتاب گفته ها و سخنان مدیران بیرونی و درونی در خصوص بازتاب اقدامات انجام شده شرکت مس در مناطق عملکردی و کشور آورده می شود و در بخش پرتوهای تلاش، تلاش های صورت گرفته در واحدها و مدیران بخش های مختلف صنعت مس که منجر به تجلیل و تقدیر از آن ها شده است، منتشر خواهد شد.

در بخش یادگار ماندگار به مرور دستاوردهایی می پردازد که نام صنعت مس ایران را در یادها و ذهن ها ماندگار خواهد کرد و در بخش رویدادها فعالیت ها و جلسات و بازدید مدیران شرکت مس منعکس خواهد شد. در بخش کارنامه گزارش هایی درباره عملکرد شرکت های تابعه شرکت مس و در بخش خواندنی ها گزارش های متفاوتی در خصوص صنعت مس در جهان، تاریخ و شیوه های جدید مدیریتی منتشر می شود. در پایان این نشریه نیز برای نخستین بار بخش خلاصه اخبار مهم و تاثیرگذار صنعت مس به زبان انگلیسی آورده شده است.

بر اساس این گزارش در شماره جدید این نشریه، آخرین رویدادها و دستاوردهای شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه های جهش تولید، عملکرد، فروش، اهدای نشان روابط عمومی برتر در چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی، قهرمانی باشگاه مس سونگون برای سومین سال پی درپی در مسابقلات لیگ برتر فوتسال کشور، مروری بر نمایشگاه مدیریت بحران و هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن در استان کرمان و همچنین کارنامه شرکت های تابعه شرکت مس منتشرشده است. در آخر هم گزارشی اختصاصی در خصوص بازار مس بعد شیوع ویروس کووید 19 با ترجمه «پرویر امانیان» در بخش خواندنی ها منتشر شده است.

بر اساس این گزارش، صفحات آغازین این شماره از نشریه به سخنان مقام معظم رهبری در گفت وگو با اعضای هیات دولت به مناسبت آغاز هفته دولت در کشور اختصاص یافته است. گزارشی درباره سخنان دکتر خداداد غریب پور در خصوص افزایش سرمایه شرکت مس و یادداشتی از دکتر اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در خصوص بی رقیب بودن صنعت مس و جایگاه ویژه این فلز برای سرمایه گذاری آورده شده است.

در ادامه گزارشی در خصوص مجمع عمومی شرکت مس، نحوه برگزاری آن به صورت آنلاین به خاطر جلوگیری از شیوع کرونا، تقسیم سود نقدی و سخنان دکتر سعدمحمدی با عنوان افزایش 528 میلیون تنی ماده ماده معدنی به ذخایر شرکت مس منتشر شده است. در بخش پرتوهای تلاش گزارشی از اهدای نشان روابط عمومی برتر در چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی به حیدر ضیغمی، مشاور مدیرعامل شرکت مس به پاس زحمات صورت گرفته در ارتقای روابط عمومی شرکت مس در زمینه حضور در فضای مجازی و توسعه همه جانبه روابط عمومی آورده شده است.

یادگار ماندگار این شماره از نشریه به سومین قهرمانی پی درپی تیم فوتسال باشگاه مس سونگون ورزقان اختصاص یافته که باعث سربلندی صنعت مس ایران در جامعه ورزشی کشور شده است. در بخش کارنامه اخباری از عملکرد شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه، شرکت کانی مس، شرکت معدنی نوآوران مس و شرکت آتیه اندیشان مس آورده منتشر شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران