در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518453 تاریخ : 1399/06/05-12:53:25
,17,
شفاف سازی روند واگذاری اموال و دارایی غیرمولد خودروسازان

در جلسه کمیته خودرو مطرح شد؛

شفاف سازی روند واگذاری اموال و دارایی غیرمولد خودروسازان

یک مقام مسئول، از برنامه ریزی برای پیش فروش و فروش فوق العاده خودروهای داخلی خبر داد و گفت: خودروسازان باید اموال و دارایی های غیرمولد خود را سریعتر واگذار کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مهدی صادقی نیارکی در جلسه کمیته تخصصی خودرو، با تشریح مهمترین تصمیمات این کمیته برای ساماندهی وضعیت صنعت خودرو، خواستار ارائه گزارشی از سوی خودروسازان در راستای اجرای مصوبات ستاد اقتصادی سران سه قوه مبنی بر واگذاری اموال و دارایی های غیرمولد شد.

معاون امور صنایع وزارت صمت افزود: واگذاری دارایی های غیرمولد خودروسازان از جمله این مصوبات بوده و خودروسازان با ارائه گزارشی از نحوه تحقق این مصوبات، به تشریح وضعیت تولید و میزان کاهش تعهدات خودروهای معوق پرداختند.

صادقی نیارکی روند تجاری سازی و تولید خودرو را مناسب ارزیابی کرد و افزود: از ابتدای سال 99 تا پایان مردادماه، بیش از 365 هزار دستگاه خودرو توسط دو خودروساز بزرگ کشور تولید شده که بخش عمده ای از این تولیدات در قالب کاهش تعهدات در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

افزایش 22 درصدی تولید خودرو تا ابتدای شهریورماه

وی از افزایش 22 درصدی تولید خودرو تا ابتدای شهریور 99 خبر داد و گفت: در این بازه زمانی روند تحویل خودروهای معوق افزایشی بوده و تاکنون 211 هزار و 520 خودروی معوق تحویل مشتریان شده است.

گفتنی است؛ در این نشست، عملکرد شرکت های خودروساز در طرح های فروش و پیش فروش در مرحله اول و دوم مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی برای طرح های آتی فروش و پیش فروش خودرو اتخاذ شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران