جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446359 تاریخ : 1397/10/29-15:08:27
,10028,22,
شفافیت مقدمه سلامت اداری است

?معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان:

شفافیت مقدمه سلامت اداری است

معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابتدای فعالیت خود ، شفافیت را آغاز کرده است گفت: شفافیت مقدمه سلامت اداری بوده ، مبارزه با فساد را در پی دارد و قطعا یکی از اولویت های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، مبارزه با فساد است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، " میرهادی قره سید رومیانی " ، امروزشنبه 29 دی  در حاشیه مراسم کلنگ زنی در پارک آی تی کردستان با بیان این که تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات استان کردستان انجام خواهیم داد، گفت: همچنین جوانگرایی باید مدنظر همه مدیران شورای هماهنگی باشد.

‎وی با تاکید بر استفاده از جوانان و بانوان شایسته  در انتصابات تصریح کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  نیز به همه معاونان و مدیران در این زمینه تاکیدات بسیاری انجام داده و در انتصاباتی هم که وی انجام داده است، کاملا این موضوعات مشخص است؛ برای مثال سن شورای معاونین وزیر نسبت به دوره قبل، بیش از 5 سال کاهش پیدا کرده و به زیر 50 سال رسیده است.
‎معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در انتصابات اخیر" محمد شریعتمداری "، وزیر تعاون ، کارورفاه اجتماعی  در تمامی حوزه ها این جوانگرایی مشهود است.
‎وی با بیان اینکه حضور جوانان شور، نشاط و تحرک را بالا می برد، تاکید کرد: همواره مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و شخص وزیر تاکید بر استفاده از جوانان شایسته را مطرح کرده است و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این زمینه گام های بلندی برداشته و قطعا این امر  ادامه دار نیز خواهد بود.
‎قره سید رومیانی در ادامه اظهار کرد: وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرده است که شایسته سالاری، جوان گرایی و استفاده از بانوان باید اصلی ترین محورها در انتصابات باشد و بنده هم در جلسات مختلف این امر را به مدیران استانی یاد آوری  کرده ام.
‎گفتنی است قره سید رومیانی، معاون حقوقی، مجلس و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین در مراسم امضای تفاهم نامه میان  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل میراث فرهنگی استان کردستان گفت: این تفاهم نامه زمینه اشتغالزایی بیشتر را فراهم می کند و این امر را به فال نیک می گیریم.
وی افزود: در این زمینه اقدامات خوبی انجام شد و اینگونه تفاهم نامه ها باید عملیاتی و گزارش آن به مردم داده شود.
قره سید رومیانی خاطرنشان کرد: تفاهمی که امروز امضا شد بسیار راهگشاست و باعث افزایش اشتغال می شود.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران