تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520090 تاریخ : 1399/07/02-17:55:46
,17,
شفافیت باید در سرلوحه کارها قرار گیرد

شریعتمداری:

شفافیت باید در سرلوحه کارها قرار گیرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر شفافیت عملکرد شرکت های سازمان تامین اجتماعی و ارائه صورت های مالی آنها در سامانه کدال، گفت: شفافیت در عملکرد، نقطه قوت و مثبتی است که باید همواره سرلوحه کارها قرار گیرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در جلسه مجمع عمومی بانک رفاه کارگران اظهار داشت: بیماری کرونا، شرایط سختی در کشور به وجود آورده، بانک رفاه کارگران در این شرایط، هزینه های سنگینی پرداخت کرده و جمعی از نیروی انسانی خود را از دست داده است، اما در خدمت رسانی به شهروندان خللی به وجود نیامده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجموعه بانک رفاه کارگران به خاطر عملکرد و شفافیت در صورت های مالی قدردانی کرد و اظهار داشت: جای خوشحالی و امیدواری است که این بانک و سایر شرکت های سازمان تأمین اجتماعی اعم از بورسی و غیربورسی، صورت های مالی شفافی دارند و این اطلاعات در سامانه کدال در معرض دید و دسترس عموم مردم قرار دارد.

شریعتمداری تاکید کرد: شفافیت در عملکرد، نقطه قوت و مثبتی است که باید همواره سرلوحه کارها قرار گیرد.

وی صبح امروز نیز در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران یادآور شده بود: یکی از اقدامات مهم دولت در این دوره، بورسی کردن شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی بود.

وزیر تعاون گفت: در ادامه مسیر نیز سیاست هایی را در سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری در پیش گرفتند تا با استفاده از اوراق تبعی، شرایطی را در هلدینگ های زیر مجموعه فراهم کنند تا سهامداران خرد در یک دامنه، یک نوع تضمینی برای حداقل سودآوری سهام در اختیار داشته باشند.

وی با بیان اینکه توضیحات بیشتر در خصوص این اوراق تبعی در اولین فرصت ارائه می شود، افزود: سازمان تامین اجتماعی این کار را در جهت شفاف سازی انجام داده و تلاش می کند با اجرای طرح های نیمه کاره که در مجموعه شرکت های وابسته دارد، همواره با توسعه فعالیت ها در بحث خرید سهام مناسب و فروش سهام مورد نیاز مردم، شرایط مساعدی را برای سهامداران ایجاد کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران