در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519963 تاریخ : 1399/07/01-11:44:09
,10028,10029,
شعله های جدید کرونا در کشور / کادر درمان نیازمند حمایت همگانی

وزیر بهداشت اعلام کرد

شعله های جدید کرونا در کشور / کادر درمان نیازمند حمایت همگانی

وزیر بهداشت با اشاره آغاز موج سوم بیماری کرونا در کشور، گفت: موج دوم بیماری با با حمایت همکارانم مهار و تا حد زیادی کنترل شد، اما متاسفانه به دلیل عدم رعایت ها، شعله های جدیدی از بیماری را شاهدیم.

به گزارش بانک و صنعت، دکتر سعید نمکی در پنجمین آیین پویش سراسری «ره سلامت» که این بار 23 پروژه بهداشتی_ درمانی در شهرهای لرستان، کرمانشاه، دزفول و آبادان افتتاح شد، ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس و نزدیکی به سالروز شکست حصر آبادان، گفت: امروز 23 پروژه بهداشتی درمانی با زیربنای 26 هزار و 935 متر مربع با ظرفیت 201 تخت و اعتبار 2980 میلیارد ریال افتتاح می شود.
وی افزود: در شرایط فعلی هم در حال مدیریت بیماری منحوس کرونا هستیم و هم به توسعه زیرساخت ها می پردازیم و این دو مقوله کنار یکدیگر اثبات حرف شهید سردار قاسم سلیمانی است که ما ملت امام حسین (ع) هستیم، هم شهید می دهیم و هم خدمت می کنیم.
نمکی ادامه داد: خاطرات زیادی از روزهای پر عزت دفاع مقدس و استان خوزستان دارم، توفیق داشتم در روزهای ابتدایی دفاع مقدس کنار مردم باشم و شاهد بودم آوارگان خرمشهری دچار بیماری تب دار تیفوئید شده بودند، براساس مقاله ای که آن روزها خوانده بودم دارو درمانی این عزیزان آغاز شد و شاهد بهبود کودکان تا سالمندان بودیم و به زودی اردوگاه هایی برای این عزیزان دایر شد.
وی با تاکید بر اینکه انجام هرکاری برای مردم خوزستان کم است، اظهار کرد: ما و تمام نسل های آینده مدیون مردم پاک خوزستان و خرمشهر هستیم؛ آنها حتی زمانی که تجهیزات کافی نداشتند به دفاع از این سرزمین پرداختند.
نمکی ادامه داد: در روزهای اخیر که موج سوم بیماری کرونا در برخی نقاط کشور آغاز شده و در 48 ساعت گذشته حتی 15 دقیقه هم نتوانستم چشم بر هم بگذارم؛ موج دوم بیماری با حمایت همکارانم مهار و تا حد زیادی کنترل شد، اما متاسفانه به دلیل عدم رعایت ها، شعله های جدیدی از بیماری را شاهدیم. در حالی که ممکن است 90 درصد افراد نکات بهداشتی را رعایت کنند با عدم رعایت همان 10 درصد، حداقل ها می توانند حداکثرهارا زیر سوال ببرند. مردم بدانند که همکاران من بیش از این نیازمند حمایت همگانی هستند و نیک می دانیم که این روزهای سخت هم می گذرد.
وزیر بهداشت در خاتمه سخنان خود تاکید کرد: خرسندم که امروز در پنجمین جلسه پویش (ره سلامت) شاهد افتتاح پروژه های بهداشتی_درمانی در نقاط کمتر برخوردار هستیم. با درود بر روح بلند شهدای مدافع حریم، حرم و سلامت امیدواریم با غلبه بر بیماری بتوانیم گونه ای جدید از عزت مردم این سرزمین را نشان دهیم و بر بیماری فائق آییم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران