تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515939 تاریخ : 1399/04/24-13:05:22
,8,
شرکتهای فنآوری اطلاعات فعال در حوزه بازارسرمایه، شناسایی می شوند

رئیس اداره توسعه و هوشمندسازی سازمان بورس و اوراق بهادار:

شرکتهای فنآوری اطلاعات فعال در حوزه بازارسرمایه، شناسایی می شوند

سازمان بورس و اوراق بهادار با هدف توسعه سریع سامانه های نرم افزاری و همچنین حمایت از شرکت های دانش بنیان، بخشی از فعالیت های مربوط به تحلیل و تولید سامانه های نرم افزاری را برون سپاری می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از بازار سرمایه، بهنام حکاک زاده رئیس اداره توسعه و هوشمندسازی سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به سرعت رشد و توسعه بازارسرمایه، ضروری است تمام خدمات و فرآیندهای سازمان الکترونیکی شوند و علاوه بر آن باید به سمت هوشمندسازی سامانه ها حرکت کرد.

وی ادامه داد: بر این اساس از این پس اداره توسعه و هوشمندسازی سازمان بورس و اوراق بهادار با سرعت بیشتری در مسیر تولید و توسعه سامانه ها حرکت می کند و بر این باور است که تولید و توسعه چابک لازمه حرکت همگام با توسعه بازار سرمایه است.

حکاک زاده خاطرنشان کرد: این هدف، بدون بهره گیری از بخش خصوصی و توان تیم های استارتاپی و جوانان با استعداد کشور، محقق نمی شود و از این رو، این اداره، شناسایی شرکت های نرم افزاری و استارتاپ های فعال در حوزه شناخت و تحلیل نرم افزارها و در حوزه توسعه و تولید را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه در این مسیر تسلط کارشناسان به مفاهیم مالی و بازارسرمایه و همچنین شناخت ارکان این بازار مزیتی مهم به شمار می آید، افزود: به منظور تسهیل ورود شرکت های استارتاپی و فین تک به بازار سرمایه، برخی از شروط دشوار انتخاب شرکت ها حذف شدند.

حکاک زاده تاکید کرد: شرکت های متقاضی ضروری است از نیروی انسانی متخصص، با سابقه مناسب در زمینه تحلیل نیازمندی های سامانه ها و تهیه خروجی های استاندارد بهره مند باشند.

شرکت ها می توانند رزومه نیروی متخصص برجسته خود را از طریق آدرس rfc.seo.ir ارسال کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، شماره تماس 84083556 آماده پاسخگویی به متقاضیان است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران