صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521684 تاریخ : 1399/07/30-11:26:30
,10028,
شروع پرداخت کمک معیشتی برای صد هزار مددجوی بهزیستی

قبادی دانا خبر داد

شروع پرداخت کمک معیشتی برای صد هزار مددجوی بهزیستی

رییس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که امروز همزمان با توزیع اقلام ضروری مددجویان در سیستان و بلوچستان، شروع پرداخت کمک معیشتی برای صد هزار مددجویان بهزیستی در سراسر کشور آغاز می شود.

به گزارش بانک و صنعت، صبح امروز مراسم اهدای اقلام ضروری مددجویان سازمان بهزیستی در استان سیستان و بلوچستان صبح امروز به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وحید قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد.

قبادی دانا در این مراسم گفت: رییس بنیاد مستضعفان در بازدیدی که از مناطق سیستان و بلوچستان داشتند در تماسی که با من داشتند نیازمندی هایی که در استان سیستان و بلوچستان داشتند و کمبودها و نیازها را گفتند و کمک برای اتمام ساخت 140 واحد مددجو و کمک معیشت برای هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی و تجهیزات توانبخشی برای بخشی از این عزیزان و تامین وسایل منزل و… در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: 15 میلیارد تومان را بنیاد مستضعفان اختصاص داده و این اقلام تهیه شده و در حال توزیع است.

بهزیستی بیان کرد: سال گذشته بعد از سیل در آن منطقه خدمت دوستان رسیدم و وضعیت سخت زندگی مردم را و مددجویان بهزیستی را مشاهده کردیم و مبالغی را روی کارت مددجویان بهزیستی شارژ کردیم و سعی کردیم نیازهای اولیه را تامین کنیم.

قبادی دانا اظهار کرد: در شرایط کرونا 175 میلیارد تومان بنیاد مستضعفان کمک کرده برای مددجویان بهزیستی در قالب های مختلف و برای تامین قرض الحسنه نیز 50 میلیارد تومان اعتبار تخصیص پیدا کرد.

وی اضافه کرد: امروز همزمان با توزیع اقلام در سیستان و بلوچستان، شروع پرداخت کمک معیشتی برای صد هزار مددجویان بهزیستی در سراسر کشور هستیم که بر اساس اولویت و جدول توزیع استانی مشمول کمک هزینه 300 هزار تومانی می شوند که در مجموع 300 میلیارد ریال مبلغ در نظر گرفته شده اهدایی از سوی بنیاد مستضعفان است که در آستانه اعیاد عید ربیع برای خانوارهای مددجویان بهزیستی واریز می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران