صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520760 تاریخ : 1399/07/14-11:44:22
,10028,
شروع واکسیناسیون آنفلوآنزای جانبازان شیمیایی و 70 درصد

شروع واکسیناسیون آنفلوآنزای جانبازان شیمیایی و 70 درصد

مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران از شروع واکسیناسیون آنفلوآنزای جانبازان شیمیایی و جانبازان 70 درصد خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از ایثار، دکتر محمداسماعیل علیپور گفت: با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جانبازان دارای مشکلات شدید شیمیایی و جانبازان 70 درصد تحت پوشش واکسیناسیون آنفلوآنزا قرار می گیرند.
مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه اجرای این طرح از ابتدای هفته جاری شروع شده، اضافه کرد: طبق هماهنگی به عمل آمده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت های بهداشت و درمان بنیاد استان های سراسر کشور، واکسن آنفلوآنزای این دو گروه از ایثارگران تأمین شده و براساس برنامه ریزی در هر استان، واکسیناسیون انجام می شود.
علیپور گفت: در صورت تأمین واکسن از سوی وزارت بهداشت، هماهنگی های لازم برای تزریق واکسن به سایر گروه های ایثارگران نیز در دستور کار قرار می گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران