در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510598 تاریخ : 1399/01/23-10:53:57
,17,4,
شرط ترامپ برای از سرگیری فعالیت‌های اقتصادی

با تشدید وضعیت شیوع کرونا اعلام شد؛

شرط ترامپ برای از سرگیری فعالیت‌های اقتصادی

رئیس‌جمهور آمریکا گفت: تا زمانی که مطمئن شویم این کشور سلامت خواهد بود، اقتصاد را مجدداً باز نخواهم کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، گفت: تا زمانی که مطمئن شویم این کشور سلامت خواهد بود، اقتصاد را مجدداً باز نخواهم کرد.

طبق مستنداتی که اولین بار توسط نیویورک تایمز گزارش شده، وزارت سلامت و خدمات انسانی آمریکا پیش‌بینی کرده است که برداشتن محدودیت‌های فرمان «در خانه بمانید»، تعطیلی مدارس، و فاصله‌گذاری اجتماعی تنها ظرف 30 روز، منجر به جهش تعداد مبتلایان در تابستان خواهد شد.

وقتی از ترامپ در مورد اینکه آیا او پیش‌بینی دولت فدرال در مورد اینکه تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در صورت برداشتن محدودیت‌های فاصله‌گذاری 30 روزه، جهش خواهد کرد، را دیده است یا خیر، پرسیده شد، گفت که او این پیش‌بینی‌ها را ندیده است.

ترامپ در کنفرانس خبری کاخ سفید گفت: ما به دنبال یک تاریخ هستیم و امیدوارم بتوانیم یک تاریخ (برای برداشتن محدودیت‌ها) تعیین کنیم؛ اما ما اقتصاد را دوباره باز نخواهیم کرد؛ مگر اینکه بدانیم این کشور قرار است سلامت شود.

ما نمی‌خواهیم دوباره به عقب برگردیم و همه کارها را از نو انجام دهیم، هرچند در آن صورت هم این کار در مقیاس کوچک‌تری انجام خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران