در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512034 تاریخ : 1399/02/13-13:57:58
,13,
شرایط ترخیص برنج های تأمین ارز شده اعلام شد

شرایط ترخیص برنج های تأمین ارز شده اعلام شد

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت اعلام کرد: خروج برنج از گمرکات پس از اظهار و طی تشریفات گمرکی و پرداخت مابه التفاوت ریالی به سازمان حمایت، با اعلام رسمی و صدور حواله توزیع امکان پذیر است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، عباس قبادی با ارسال نامه ای به گمرک ایران، شرایط ترخیص برنج های تأمین ارز شده را اعلام کرد. بر اساس این نامه، خروج برنج از گمرکات پس از اظهار و طی تشریفات گمرکی و پرداخت مابه التفاوت ریالی به سازمان حمایت، منوط به اعلام رسمی و صدور حواله توزیع از سوی دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار است.

متن کامل نامه قبادی به معاون امور گمرکی گمرک ایران به شرح زیر است: «احتراماً با عنایت به لزوم عرضه کلیه برنج های وارداتی اعم از انواع برنج هندی، پاکستانی و … تأمین ارز شده با نرخ ارز رسمی (4200 تومانی) در شبکه های تحت نظارت دولت، خواهشمند است با قید فوریت به همه گمرکات اجرایی ابلاغ گردد خروج برنج از گمرکات پس از اظهار و طی تشریفات گمرکی و پرداخت مابه التفاوت ریالی به سازمان حمایت، منوط به اعلام رسمی و صدور حواله توزیع توسط دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار کشور است.

همچنین از آنجایی که خروج انواع برنج پاکستانی پیش از این مشمول الزام فوق بوده است، ضروری است دستور فرمائید ضمن برقراری الزام فوق برای انواع برنج وارداتی، فهرست ترخیص انواع برنج هندی، تایلندی، پاکستانی و … از ابتدای فروردین ماه سال 99 تاکنون به تفکیک شرکت، ثبت سفارش، تناژ، ارزش، ترخیصیه و فهرست انبارهای مقصد ظرف روز جاری به این حوزه ارسال شود.»ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران