سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 420929 تاریخ : 1397/08/16-21:43:58
,15,
شبکه رادیو ترانک ملی راه اندازی شد

شبکه رادیو ترانک ملی راه اندازی شد

همزمان با هفته پدافند غیر عامل و با هدف ارائه خدمات ارتباطی، شبکه « رادیو ترانک ملی » برای استفاده در شرایط بحران به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار بانک و صنعت ، شبکه « رادیو ترانک ملی » با برقراری ارتباط‌ میان استان‌های مازندران، کرمان، خوزستان و دو نقطه از کلان شهر تهران تست و راه‌اندازی شد.

شبکه «رادیو ترانک» با فراهم کردن ارتباط صوتی و تصویری بستر مناسب برای مدیریت ارتباطات در شرایط بحران است که با سرمایه‌گذاری 17 میلیارد تومان با مصوبه هیات دولت و شورای عالی امنیت ملی به بهره‌برداری رسید و این شبکه قرار است خدمات ارتباطی را در شرایط بحرانی برای 20 هزار مدیر در تهران فراهم کند.

بر اساس این گزارش، هم‌اکنون شبکه «رادیو ترانک ملی» در تهران راه‌اندازی شده و به زودی ارتباط سایر استان‌ها نیز با این شبکه برقرار می‌شود.

از طریق این شبکه امکان ارسال پیامک، صوت و مکالمه تصویری برای امدادرسانی در مواقع بحران در سراسر کشور ایجاد شده است.

مراسم رونمایی از این پروژه ملی رادیو ترانک با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل برگزار شد.

 ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 224
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه