از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515059 تاریخ : 1399/04/08-11:54:59
,17,
شافعی سو استفاده کنندگان از کارت های بازرگانی اجاره ای را جنایتکارخواند

شافعی سو استفاده کنندگان از کارت های بازرگانی اجاره ای را جنایتکارخواند

رییس اتاق بازرگانی ایران سو استفاده کنندگان از کارت های بازرگانی اجاره ای را جنایتکار توصیف کرد چرا که اقدام آنها باعث بدنامی فعالان واقعی و خوشنام اقتصادی کشور می شود.

به گزارش بانک و صنعت، غلامحسین شافعی صبح امروز (یکشنبه 8 تیر 1399) و در نشست هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: من فعل کسانی که حق الناس و حق کشور و فعالین اقتصادی کشور را زیر پا گذاشته و از کارت های بازرگانی اجاره ای سو استفاده می کنند را نه تنها تأیید نمی کنم بلکه آنها را جنایتکار می دانم. از سوی دیگر باید توجه داشته باشیم که عدم صلاحیت و بررسی اهلیت دارندگان کارت بازرگانی برعهده اتاق بازرگانی نیست اما زبان گویش مسؤولین به گونه دیگری است.

وی با بیان اینکه 84.5 درصد از اشتغالزایی کشور توسط بخش خصوصی ایجاد می شود، تصریح کرد: با این حال با وجود تاکید قانون اساسی و اصل 44 بخش خصوصی هیچ سهمی در روند قانونگذاری و تصمیم گیری ها ندارد.

رئیس اتاق ایران تاکید کرد: بسیاری از معضلات اقتصادی کشور نتیجه به حاشیه راندن نخبگان و افراد دارای اهلیت در تصمیم گیری های اقتصادی است.

وی ریشه بسیاری از مشکلات کشور را تحریم ندانست و افزود: ریچارد نفیو در کتاب هنر تحریم ها می گوید هنر تحریم ها هدف گرفتن مشاغل تولید است و تحریم مقابل تولید کارساز می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران