جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446903 تاریخ : 1397/11/03-16:47:05
,10028,10033,
شاخص آلودگی در شادآباد و پارک سلامت از 150 عبور کرد

مرکز پایش آلودگی هوا هشدار داد؛

شاخص آلودگی در شادآباد و پارک سلامت از 150 عبور کرد

مرکز پایش آلودگی هوا ضمن اعلام این که شاخص آلودگی هوا در شادآباد و پارک سلامت از 150 عبور کرده رعایت مواردی را برای حفظ سلامت شهروندان توصیه کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: 

براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران منتهی به ساعت 11 روز چهارشنبه مورخ 97/11/03 متوسط شاخص کیفیت هوا در 24 ساعت گذشته در کلیه ایستگاه‌های شهر تهران 107 و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از 2/5 میکرون و کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت. لازم به توضیح است کیفیت هوا در 2 ایستگاه شادآباد -منطقه 18 (154) و پارک سلامت-منطقه 17 (155) در شرایط ناسالم بود.

همچنین نظر به اطلاعیه شماران وجود خواهد داشت، از این رو توصیه می‌گردد، روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 97/11/04 و 97/11/05 موارد ذیل رعایت شود:

1- مشارکت عمومی و ه 49 ارسالی اداره کل هواشناسی استان تهران مبنی بر ادامه شرایط پایداری جوی و سکون نسبی هوا و پتانسیل افزایش و انباشت آلاینده‌های هوا تا روز جمعه مورخ 97/11/05 ، احتمال ورود به شرایط ناسالم در شهر تهرخودداری از هرگونه فعالیت که منجر به افزایش آلودگی هوا می‌شود، از جمله روشن کردن آتش در معابر، سوزاندن لاستیک، عملیات قیرکاری، عمرانی و مانند آن.

2- کاهش فعالیت‌های بدنی بیماران قلبی و ریوی مبتلا به آسم، به خصوص در فضای باز.

3- خودداری از خروج غیرضروری از منزل.

4- رعایت الگوی مصرف سوخت و دقت لازم در استفاده از وسایل حرارتی( آبگرمکن، بخاری و تأسیسات گرمایشی) به منظور جلوگیری از افزایش بی‌رویه حرارت در فضاهای مسکونی، تجاری و اداری.

5- کاهش استفاده از وسایل نقلیه شخصی و استفاده از وسایل حمل و نقل همگانی.

6- دقت در هنگام سوختگیری در جایگاه‌ها و جلوگیری از سر ریز شدن بنزین و سایر سوخت‌ها.  

7- آماده سازی و اطلاع رسانی به دانش آموزان و انجام اقدامات پیشگیرانه مانند کاهش حضور دانش آموزان در فضای باز و کاهش فعالیت بدنی توسط اداره کل آموزش و پرورش.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران