تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311999 تاریخ : 1396/10/03-11:45:50
,1,
سیر صعودی تراکنش‌های پرداخت الکترونیک سامان ادامه دارد

سیر صعودی تراکنش‌های پرداخت الکترونیک سامان ادامه دارد

تراکنش‌های شرکت پرداخت الکترونیک سامان در هر سه ابزار پذیرش کارتخوان، درگاه اینترنتی و پرداخت با تلفن همراه در آبان 96 سیر صعودی خود را ادامه داده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سامان، بر اساس آخرین گزارش اقتصادی شاپرک، تراکنش‌های این شرکت در تمام ابزارهای پذیرش در آبان ماه سال جاری، در مقایسه با ماه قبل از آن، با رشد مواجه بوده است. 

این گزارش می‌افزاید، در آبان ماه سال جاری، سپ با بیشترین میزان رشد در سهم بازار تراکنش‌های کارتخوان و پرداخت با تلفن همراه را در میان 12 شرکت‌‌های پرداخت روبرو بوده است. سپ در تراکنش‌های اینترنتی نیز مانند چند ماه گذشته، با در اختیار داشتن بیش از 30 درصد سهم بازار، پیشتاز این عرصه است.

این گزارش حاکی است، شرکت پرداخت الکترونیک سامان در شاخص کارتخوان فعال سیستمی نیز با بیشترین بهبود در مقایسه با سایر شرکت‌ها، در میان سه شرکت برتر این حوزه قرار گرفته است که نشانگر جایابی مناسب‌تر این شرکت در توزیع کارتخوان‌های فروشگاهی برای جذب تراکنش‌ها است.

گفتنی است، در میان تمام شرکت‌های ارائه کننده خدمات پرداخت الکترونیک، سپ همچنان تنها شرکتی است که با نگاهی آینده‌نگر، از سهم بازاری متوازن در هر سه ابزار پذیرش اصلی (کارتخوان، اینترنت و موبایل) برخوردار است.

نسخه کامل گزارش اقتصادی شاپرک در آبان ماه، از طریق این لینک قابل دریافت است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 219
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران