زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490831 تاریخ : 1398/06/25-17:39:02
,1,
سود 13 هزار میلیارد ریالی سپرده‌های سرمایه‌گذاری «وبصادر» در مرداد ماه 98

سود 13 هزار میلیارد ریالی سپرده‌های سرمایه‌گذاری «وبصادر» در مرداد ماه 98

بانک صادرات ایران به‌عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های بورسی گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به 31 مرداد ماه سال جاری را منتشر کرد و طی آن اطلاعات مربوط به درآمد تسهیلات و سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری شده را به اطلاع اهالی بازار سرمایه رساند که بر اساس آن، سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری این بانک در مرداد ماه 98 از 13 هزار میلیارد ریال فراتر رفت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، بانک صادرات ایران به‌عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های بورسی گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به 31 مرداد ماه سال جاری را منتشر کرد و طی آن اطلاعات مربوط به درآمد تسهیلات و سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری شده را به اطلاع اهالی بازار سرمایه رساند که بر اساس آن، سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری این بانک در مرداد ماه 98 از 13 هزار میلیارد ریال فراتر رفت.

 
مانده تسهیلات
 مانده تسهیلات اعطایی بانک صادرات ایران با سرمایه 175 هزار میلیارد ریال در پایان فعالیت یک ماهه منتهی به 31 مرداد ماه پس از پرداخت 140هزار و 505 میلیارد ریال تسهیلات و وصول 117 هزار و 672 میلیارد ریال از تسهیلات اعطایی مبلغ یک هزار و 144 میلیون میلیون محاسبه می‌شود.
 
 
 افزایش درآمد تسهیلات
بر این اساس، «وبصادر» طی یک ماه فعالیتش در مرداد ماه سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 98 از محل اعطای تسهیلات اعطایی مبلغ 10 هزار و 438 میلیارد ریال درآمد کسب کرد و در عین حال درآمد تسهیلات اعطایی این بانک از ابتدای امسال تا پایان تیر ماه بیش از 39 هزار و 341 میلیارد ریال اعلام شده که این رقم با رشد 10 هزار میلیارد ریالی به مبلغ 49 هزار و 780 میلیارد ریال افزایش یافت. 
 
 
 
مانده سپرده
بانک صادرات ایران در ماهی که گذشت حدود دو هزار و 938 میلیون میلیون ریال سپرده جذب کرده و در کنار آن دو هزار و 902 میلیون میلیون ریال سپرده تسویه شد. در نهایت مانده سپرده‌های سرمایه‌گذاری پایان دوره «وبصادر» بالغ بر یک هزار و 729 میلیون میلیون ریال اعلام شد. 
 
 
سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری شده
سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری شده بانک صادرات ایران در مرداد ماه سال جاری 13 هزار و 56 میلیارد ریال محاسبه شده‌ که به‌علاوه سود سرمایه‌گذاری بیش از 46 هزار میلیارد ریالی این بانک از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه، جمع سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری «وبصادر» از آغاز سال 98 تا پایان مردادماه این سال، از 59 هزار و 754 میلیارد ریال فراتر رفته است.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران