در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511999 تاریخ : 1399/02/13-09:48:02
,11,
سود وام نوسازی بافت فرسوده با اوراق مسکن به 16 درصد کاهش یافت

یک مقام مسئول:

سود وام نوسازی بافت فرسوده با اوراق مسکن به 16 درصد کاهش یافت

یک مقام مسئول در بانک عامل بخش مسکن از کاهش نرخ سود تسهیلات نوسازی بافت فرسوده از محل اوراق تسهیلات مسکن از 17.5 به 16 درصد خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری در خصوص پرداخت تسهیلات بافت فرسوده در سال 99 با یادآوری این مطلب که تسهیلات بافت فرسوده در تهران، سایر کلانشهرها، مراکز استان ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت، و شهرهای کوچک برای سازندگان حرفه ای، توسعه گران و افرادی دارای پروانه اشتغال انبوه سازی در صورت استفاده از تکنولوژی جدید، فناوری نوین و کاهش مصرف انرژی، به ترتیب 250، 240، 220 و 180 میلیون تومان شده است که رقم مناسبی برای سرمایه گذاری در این بخش به شمار می رود، گفت: سیاست های جدید برای بافت فرسوده، ابلاغ شده است.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن ادامه داد: با ادامه سیاست های سال گذشته، بر اساس آخرین آمار، 11 هزار و 800 مالک در بافت فرسوده از تسهیلات بافت استفاده و اقدام به نوسازی کرده اند.

علمداری استقبال از طرح های جدید بانک مسکن را مناسب ارزیابی کرد و افزود: سال گذشته قرارداد عاملیت با 20 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در بافت فرسوده به امضا رسید که برای امسال نیز در حال انعقاد قرارداد با 20 هزار واحد دیگر هستیم و رایزنی در این خصوص ادامه دارد.

وی بخشی از اقدامات بانک را کاهش نرخ سود برای متقاضیان عادی و متقاضیان دارای حساب های صندوق پس انداز مسکن یکم عنوان کرد و گفت: نرخ سود متقاضیان استفاده کننده اوراق در بافت فرسوده 16 درصد شده است که پیش تر این نرخ 17.5 درصد بود. همچنین نرخ سود افراد دارنده حساب صندوق پس انداز مسکن یکم در بافت فرسوده به 6 درصد کاهش یافته است.

علمداری این مجموع اقدامات بانک را سیاست های تشویقی برای متقاضیان برشمرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 120
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران