در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518488 تاریخ : 1399/06/05-16:08:17
,10025,
سود شش هزار میلیاردی بیمه معلم از سرمایه گذاری های بورسی

سود شش هزار میلیاردی بیمه معلم از سرمایه گذاری های بورسی

محمدرضا مرادی مدیر سرمایه گذاری، شرکت بیمه معلم در شهریور ماه 97 با نماد "ومعلم" در فهرست شرکت های ناشر در بازار دوم فرابورس درج گردید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه شرکت های پذیرفته شده در بورس موظف به ارائه اطلاعات خود به طور منظم و شفاف در سامانه کدال می باشند، بیمه معلم نیز پس از درج در فرابورس طی دو سال اخیر ضمن رعایت الزامات، اطلاعات خود را به طور شفاف و منظم از طریق این سامانه در اختیار سهامداران و سرمایه گذاران قرار داده است. بیمه معلم به منظور حفظ ثروت سهامداران همواره سعی در بهینه سازی ترکیب پرتفوی بیمه ای و تلاش جهت کسب بازده مناسب از سرمایه گذاری های خود دارد.

این گزارش می افزاید، با توجه به اینکه در شرایط عادی بازار سهام، قیمت سهم منعکس کننده، عملکرد شرکت می باشد، لذا همواره سعی شده عملکرد شرکت به نحوی باشد که تاثیر مثبتی در قیمت سهام داشته باشد و موجب رشد ثروت سهامداران گردد.

و اما برنامه های بیمه معلم جهت تداوم فعالیت موثر در بورس با مدیریت بهینه پرتفوی بیمه ای به بهترین شکل از لحاظ مدیریت ریسک و نیز تداوم روند سودآوری و افزایش کیفیت سود عمده برنامه شرکت در ادامه فعالیت می باشد. ارائه گزارشات شفاف و به موقع صورت های مالی و پاسخگویی صحیح به سهامداران بیش از پیش، در دستور کار قرار دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران