از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516770 تاریخ : 1399/05/06-11:15:52
,17,4,
سود اوراق قرضه 10 ساله آمریکا افت کرد

پیش از اعلام داده های عملکرد شرکت ها

سود اوراق قرضه 10 ساله آمریکا افت کرد

در حالی که سرمایه گذاران با نگرانی بحران کرونا در آمریکا را دنبال کرده و در انتظار داده های جدیدی از عملکرد شرکت ها بودند، سود اوراق قرضه این کشور به افت خود ادامه داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، روز دوشنبه، در حالی که سرمایه گذاران با نگرانی بحران کرونا در آمریکا را دنبال کرده و در انتظار داده های جدیدی از عملکرد شرکت ها هستند، سود اوراق قرضه این کشور به افت خود ادامه داد و قیمت این اوراق بالا رفت.

سود اوراق 10 ساله آمریکا تا ساعت 10:10 به وقت تهران تا 0.589 درصد افت کرد. سود اوراق 30 ساله آمریکا هم تا 1.2193 واحد پایین آمد.

اقتصاددان بانک ملت استرالیا، ویوک دهار، در یادداشتی به سرمایه گذاران گفت: مهمترین عامل رکوردزنی قیمت طلا و افزایش بی سابقه تقاضا برای آن، افت سود اوراق قرضه 10 ساله آمریکا است.

سود اوراق قرضه آمریکا از پنج شنبه شب و به دنبال اعلام گزارش بدتر از انتظار مشاغل هفتگی آمریکا که نشان داد تعداد بیکاران در هفته گذشته 1.416 میلیون نفر افزایش یافته است، در حال افت است.

همچنین سرمایه گذاران منتظر اعلام داده های بخش تولید و بخش خدمات آمریکا در ساعت 18:15 امروز به وقت تهران هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران