در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521848 تاریخ : 1399/08/05-11:00:14
,10025,
سودعملیاتی تجارت نو 12 برابرافزایش یافت

بازخوانی صورت های مالی 6 ماهه “بنو”؛

سودعملیاتی تجارت نو 12 برابرافزایش یافت

شرکت بیمه تجارت نو، در شش ماهه اول سال جاری علی رغم تبعات شیوع ویروس کرونا و دیگر مشکلاتی که بنگاه های اقتصادی با آن روبرو هستند، موفق شد برای هر سهم خود 1621 ریال سود محقق کند که این مبلغ در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته رشد 1128 درصدی را نشان می دهد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بیمه تجارت نو، در شش ماهه اول سال جاری علی رغم تبعات شیوع ویروس کرونا و دیگر مشکلاتی که بنگاه های اقتصادی با آن روبرو هستند، موفق شد برای هر سهم خود 1621 ریال سود محقق کند که این مبلغ در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته رشد 1128 درصدی را نشان می دهد.

بنابراین گزارش؛ تجارت نوکه این روزها در بازار سرمایه نیزکارنامه قابل قبولی دارد، توانست با ثبت عملکرد درخشان در نیمه اول سال جاری، سهامداران را به آینده روشن تر امیدوارکند.

طبق صورت های مالی 6 ماهه منتهی به 31 شهریور 99، این شرکت به سود خالص 2544 میلیارد ریالی دست یافته که از رشد 1135 درصدی خبر می دهد. در مدت مشابه سال مالی قبل نیز سود 206 میلیارد ریالی را محقق کرد که با توجه به پرداخت خسارت های سنگین سیل و چند حادثه دیگر سود قابل قبولی محسوب می شود.

افق روشن سودآوری تجارت نو

طبق صورت های مالی، با گذر سود عملیاتی از مبلغ 2582 میلیارد ریال، رشد خیره کننده 1135 درصدی معادل 12 برابرافزایش، در این شرکت رقم خورده است. همچنین ترازنامه 6 ماهه گویای افزایش 79 درصدی سرمایه گذاری های کوتاه مدت “بنو” نسبت به سال مالی گذشته و جهش 175 درصدی سرمایه گذاری های بلند مدت است که با توجه به افزایش سرمایه گذاری های شرکت درپروژه های کوتاه مدت و بلند مدت، می توان نتیجه گرفت که شرکت روند سوددهی را طی خواهدکرد.

“بنو” در فراز فرابورس

و اما نماد “بنو” در هفته های اخیر مورد اقبال سهامداران قرارگرفته، بررسی جریان معاملات در یک ماه اخیر حاکی از آن است که سهام این شرکت روزانه با سقف افزایش قیمت مورد معامله قرار می گیرد.حال با انتشار گزارش مثبت شش ماهه می توان پیش بینی کرد فضای بازار سرمایه برای تجارت نو مطلوب تر شده و افراد بیشتری برای خرید سهام “بنو” صف بکشند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران