در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512002 تاریخ : 1399/02/13-10:12:20
,11,
سه شنبه، سامانه بارشی جدید از غرب وارد کشور می شود

سه شنبه، سامانه بارشی جدید از غرب وارد کشور می شود

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش باران در اغلب مناطق کشور از عصر امروز تا دوشنبه، از ورود سامانه بارشی جدید از عصر سه شنبه از غرب کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، فریبا گودرزی درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور افزود: در شمال غرب و غرب کشور، سواحل خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی و غربی، دامنه های زاگرس شمالی و مرکزی و مناطقی از نوار شمالی کشور بارش پیش بینی می شود.

وی گفت: همچنین برای روز یکشنبه در غرب و شمال غربی، شرق، شمال شرق و جنوب شرق، شمال کشور، دامنه جنوبی البرز و بخش هایی از مرکز کشور بارندگی داریم.

به گفته گودرزی، روز دوشنبه در شمال شرق کشور بارش پراکنده خواهیم داشت و در اواخر وقت دوشنبه سامانه بارشی به تدریج از شمال شرق خارج می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی بیان داشت: از روز سه شنبه سامانه بارشی جدیدی از اواخر وقت وارد شمال غرب کشور می شود.

وی خاطرنشان کرد: آسمان امروز تهران نیمه ابری در برخی ساعت ها همراه با وزش باد شدید و در بعدازظهر افزایش ابر با بارش پراکنده پیش بینی می شود و امشب نیز آسمان تهران ابری و بارانی است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 128
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران