بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519475 تاریخ : 1399/06/24-16:08:14
,5,
سه برنامه شرکت ملی گاز برای عبور بی دغدغه از زمستان 99

معاون وزیر نفت خبر داد:

سه برنامه شرکت ملی گاز برای عبور بی دغدغه از زمستان 99

برای عبور بی دغدغه از زمستان 99 و اطمینان از پایداری و تاب آوری انتقال گاز، برنامه مشخصی را در سه فاز تعمیرات پالایشگاهی، خطوط لوله و مخازن ذخیره سازی تدارک دیده ایم.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب، گفت: امروز در بخش پالایشگاهی از 18 پالایشگاه موجود، تعمیرات اساسی 11 پالایشگاه به اتمام رسیده، دو مورد در دست اقدام و تعمیرات پنج پالایشگاه دیگر، تا پایان مهرماه نهایی می شود.

وی افزود: اجرای این عملیات موجب می شود تا اطمینان در پالایشگاه ها افزایش یابد و به این ترتیب، می توانیم تولید را به میزان حداکثر برسانیم و مطمئن باشیم که انتقال پاک، ایمن و بهره ور گاز انجام خواهد شد.

تربتی با بیان این که در بخش شرکت انتقال و خطوط لوله، از 774 آیتم مربوط به پیگرانی، موفق شده ایم که تا به امروز، 70 درصد آن را به اتمام برسانیم و اضافه کرد: براساس برنامه ریزی تا پایان مهرماه، بقیه آن انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران پیرامون مخازن ذخیره سازی که سومین فاز از پیش تعیین شده، گفت: فصل زمستان بسیار مهم و راهبردی برای شرکت گاز محسوب می شود و تاکنون 32 درصد بالاتر از برنامه عمل شده و ذخیره سازی مخازن با موفقیت انجام شد که این امر می تواند در ذخایر راهبردی در فصل زمستان بسیار یاری دهنده باشد.

معاون وزیر نفت در امور گاز در پایان، با بیان اینکه سال گذشته کل برداشت گاز از منابع، حدود 270 میلیارد مترمکعب بوده، تأکید کرد: همزمان با افزایش مصرف گاز و توسعه شبکه خطوط لوله و بهره برداری از تأسیسات جدید تقویت فشار، در مجموع، گازی تولید نشد که برای انتقال و توزیع آن مشکلی وجود داشته باشد و این روند همچنان برای امسال نیز ادامه دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران