در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518482 تاریخ : 1399/06/05-15:44:34
,1,
سهولت در پذیره نویسی سهام صندوق پالایشی یکم با سامانه های غیرحضوری بانک پاسارگاد

سهولت در پذیره نویسی سهام صندوق پالایشی یکم با سامانه های غیرحضوری بانک پاسارگاد

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم، علاوه بر شعبه ها، از طریق سامانه های غیرحضوری بانک پاسارگاد به نشانی ETF.bpi.ir و نیز از طریق اپلیکیشن کیپاد، از تاریخ 5 شهریور لغایت 19 شهریور سال 1399، انجام خواهد شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، در راستای اجرای جزء (2) بند (الف) تبصره (2) قانون بودجه سال 1399 کل کشور و مصوبات هیأت وزیران در این زمینه، باقیمانده ی سهام دولت در شرکت های «پالایش نفت تبریز»، «پالایش نفت بندرعباس»، «پالایش نفت اصفهان» و «پالایش نفت تهران» از طریق کارگزاری های بورس، سامانه های آنلاین معاملاتی و درگاه های غیرحضوری و حضوری بانک های منتخب از جمله بانک پاسارگاد، واگذار می شود.

سقف سرمایه گذاری هر شخص حقیقی (هر کد ملی ایرانی) در مجموع دو صندوق «دارا یکم» و «پالایشی یکم»، 50 میلیون ریال (پنج میلیون تومان) تعیین شده است. پذیره نویسی برای هر فرد دارای کد ملی امکان پذیر است و محدودیت سنی برای متقاضیان وجود ندارد.

قیمت سهام تشکیل دهنده ی واحدهای سرمایه گذاری صندوق، با 20درصد تخفیف نسبت به قیمت پایانی روز معاملاتی قبل از شروع پذیره نویسی، محاسبه می شود.

بر اساس این خبر، اشخاص حقیقی، می توانند با مراجعه به سامانه ی فروش صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم، به نشانی ETF.bpi.ir، اطلاعات هویتی خود را تکمیل و نسبت به خرید واحدهای سرمایه گذاری این صندوق، اقدام کنند.

همچنین متقاضیان می توانند بدون نیاز به کد بورسی، پس از نصب اپلیکیشن کیپاد، با ثبت حداقل اطلاعات کاربری و شماره شبای خود در کیپاد و انتخاب گزینه «سهام ETF»، در این پذیره نویسی شرکت کنند.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و سامانه CRM در سایت این بانک به نشانی https://www.bpi.ir/crm به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی اطلاعات بیشتر به هم میهنان گرامی هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران